Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől leszek mindig közel kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől leszek mindig közel kb impotens úgy fél év után a kapcsolataimban?

Figyelt kérdés

Eddig 4 barátnőm volt, akivel legalább ennyi ideig együtt voltam. A középiskolai szerelmemmel nem volt semmi gond még. Vele 1,5 évig voltunk együtt és nagyon jó volt végig a szex, csak aztán elkerültünk másik városba és nem akartunk távkapcsolatot.

Fősulira menve kezdődtek a problémák. Szeretem a lányokat, eddig kb kicsivel többel voltam mint amennyit éppen megtudok számolni a kezeimen összesen. Egyéjszakásom nem volt még, inkább akkor már a pár hetes-hónapos alkalmikat szeretem ha nincs is rendes párkapcsolat.


Ha viszont az utóbbi években barátnőztem, akkor néhány hónap után elfogott egy nyomasztó érzés sokszor legbelül. Nagyon ritkán kívántam meg a lánnyal a szexet és sokszor nem is állt fel, de úgy hogy előtte vagy utána órákkal meg igen.

Egyszer megcsaltam az egyik barátnőmet, mert kíváncsi voltam hogy mi a baj: A másik lánnyal kegyetlen nagyot dugtunk és életemben először miután elélveztem nem lankadt le a farkam, hanem dugtam őt tovább. Úgy, hogy előző nap barátnőmmel félpuha volt és alig bírtam begyömöszölni és elmenni.

25/F


2016. dec. 11. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azzal legyél kapcsolatban, akit szeretsz. Különben bizony unalmas lesz egy idő után.
2016. dec. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem a csajokkal van a baj, hanem veled. Ami ott van az már nem izgat, nem ingerel mert bármikor megkaphatod, elveszti a varázsát, ezt jól példázza, hogy amikor félrementél szinte akkor volt a legjobb. Ebben közrejátszott az új látvány, új test és a megcsalás "tiltott dolog" izgalma. Nagyon sokan így működnek.
2016. dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megszoktad, hogy az új test izgat, a friss kapcsolat. Mondhatni beállt a tested arra, hogy pár hetes kapcsolatban vagy, aztán csere.

Ez is fejben dől el, mint sok minden más.

Ha soha többet nem akarsz tartós kapcsolatot, pláne családot, akkor egy ideig el lehet így élni. Aztán kiégsz teljesen, mert megunod, hogy mindig új csajt kell felszedni, futni ugyanazokat a köröket, nincs idő bizalmas, őszinte kapcsolatot kialakítani, mert addigra neked fel se áll.


A másik lehetőség, hogy keresel egy pszichológust, vagy szexológust, aki helyrerakja a fejedben a dolgokat.

2016. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kozepiskolai szerelmeddel valo csslodast nem tudod feldolgozni. Igy felsz a kotodestol,az ujabb csalodastol. Nagy turelemmel lehet helyrehozni.
2016. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar megunod az épp aktuális barátnődet és már nem foglalkoztat. Újat keresel, ezért a régi már nem érdekel. Én így gondolom. Írod, hogy nagyon ritkán kívántad meg a szexet vele, ha pedig végül belekezdtél, akkor jöttek is a gondok. Lehet, hogy ez sem azért történt, mert annyira megkívántad őt.
2016. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!