Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Gyors...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Gyors és komoly tanácsot kérek nagyon fontos . Kérem az idóta barmokat, hogy most ne hüjéskedjenek.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már több mint egy éve ismerjuk egymást egy egyetemre járunk csak más szakra .. igaz a neten ismertem meg (kihalásztam a magyar lány neveket a csoportjuk yahoo groupjarol :p érdeklödési teruleten nagyon passzolunk de nekem úgy tünik mirko kacsolatrol van szo nagyon zavarba jön még nem volt barátja és nekem sem barátnőm .. akartam vele találkozni töbször is de mindig volt valami kifogása általában felsorolt égy végetnemérö hatalmas listat ,hogy mi mást kell csinaljon :)...

Nemrégiben osszevesztünk egy kicsit ..... néhany hónapig nem beszltümnk ... )hiba ívtam nem vette fel... a minap beszeltem vele .. és mikor kérdeztem ,hiogy megbocsájte azt mondta ,hogy nem hiszi hogy mukodne kettonk között ez a kapcsolat mert van valaki aki tetszik neki ... en pedig szoba se hoztam ez a nap ijesmit...

Nem tom mit tegyek , nagyon kedvelem mert nagyon kedves lány, és nagyon tetszik (nem fotomodel aki a cimlapokon van de nekem nem ertem miert de nagyon tetszik).

Szerintettek próbáljak meg még egyszer beszélni vele ? )hogy hátha osszejön a dolog ?

)bocsi a helyes írási híbákért (mostanában élég ritkán irok sjnos magyar karakterekkel és magyar szavakat :( )


2010. máj. 2. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy utolsó próbát mindenképpen megér. Velem is volt olyan, hogy valakinek nagyon tetszettem, de nem nemet mondtam neki, majd utólag jöttem rá, hogy mekkora hülye voltam, és nagyon vártam, hogy hozza fel mégegyszer a témát. Lehet, hogy csak azért mondta, hogy nem hiszi, hogy működne, mert az a valami, amin összevesztetek nagyon rosszul esett ( nem tudom mi volt az, kifejthetnéd esetleg bővebben, hátha többet tudunk mondani) Egyébként így ahogy olvastam, nekem rögtön az ugrott be, hogy csak úgy mondta, hogy más tetszik neki, mert haragudott. Szerintem várj egy- két hetet, majd megint beszélj vele. Ha addig nem jön össze azzal a valakivel szerintem igent fog mondani:) Sok sikert! Drukkolok!:) Amúgy hány évesek vagytok?
2010. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ja bocsi, 16L voltam
2010. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jól van!Nem HÜJÉSKEDEK!!!
2010. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát néha néha tette fura megjegyzéseket :P (ha mondta ,hogy megy zuhanyozni meg kérdeztem ,hogy meheteke), meg egyszer mondta ,hogy szeret a barátaival lenni , de úgy fejezte ki magát ,hogy jó velük eggyütlenni (tudom ,hogy nem valami perzvez orgiaragondolt :P) de én azért én azt mondtam, hogy Kérlek ne mond ,hogy nem íigy van ne okozz csalódást..... csak vicceltem nem gondoltam komolyan :( már megbántam de nagyon :(
2010. máj. 2. 10:41
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő 20 éves én meg 21 :D
2010. máj. 2. 10:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd! Nem akar ez a lány töled semmit, csak úgy jó neki néha szórakozni valakivel.


23/L

2010. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem akar veled járni, mert irtó gáz a helyesírásod. De most komolyan, nálam ez kizáró ok.
2010. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy had a lányt! Velem is volt már hasonló helyzet, de én ebből rögtön megértettem, hogy ő nem szeretne tőlem semmit és így is volt. Nekem is nagyon tetszett, de hát ez van. Ezek olyan dolgok, amikhez két ember kell...
2010. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem nem akar tőled semmit a leírtak alapján. De azért mindenképpen kérdezd meg tőle konkrétan, hogy bejössz-e neki, mint pasi. A legjobb, ha ezt személyesen teszed, mert akkor legalább nem tud mellébeszélni, mint pl azt msn-en, vagy sms-ben tenné... üdv
2010. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én már egy halom ilyen lányt ismertem. Egyik sem akart járni velem. De azért, ha nem találkoztunk pár hétig, mindegyiknek volt valami oka, hogy valamilyen ürüggyel felhívjon. Majd kapcsolat egyik ilyenből sem lett, pedig kivehető volt, hogy néhány hét után hiányolják a társaságomat.
2010. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!