Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek? Szeret? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Szeret? A barátom nem ad 2. esélyt! Ti adnátok? (Több lent! )

Figyelt kérdés

Még nem követtem el ellene semmit, de szeretném magam bebiztosítani. Egy éve együtt, nagyon szeretem.

Hiába kérem, mondogatom, nem ad 2. esélyt. Azt mondta, kisebb dolog után, pl. csók, esetleg. De egyébként ha lefeküdnék valakivel, nem. Azt is mondta, majd ha valami rosszat teszek, akkor meglátja hogy dönt, de így nem ad 2. esélyt.

Még karácsonyra se akar adni. Se mikulásra, se húsvétra, se szülinapra. Pedig ilyet akarok, és látja hogy nagyon, de akkor se mondta, hogy jó, ad 2. esélyt.

Nem gondoljátok, hogy nem szeret igazán, ha nem ad 2. esélyt?

Ha azért esne neki rosszul a félrelépés, mert szeret, akkor miért logikus hogy ellökne magától?

Mit tehetek hogy kapjak tőle 2. esélyt?

Ti adjatok nekem 2. esélyt?


21 / egy 2. esélyre éhes lány


2016. dec. 12. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Most ezt mondja. Ha már 10 éve lesztek együtt, lesz két szép gyereketek, és megtörténik valami, aminek nem lenne szabad, lehet, hogy már másképp fogja gondolni, és kapsz még egy esélyt. De ne rágódj ezen előre. Legyél jó kislány (nagylány), az a legbiztosabb.
2016. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Te most engedélyt kérsz, hogy megcsald?

Még nem rúgott ki?

2016. dec. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező, szánalmas vagy. Nem érdemled meg a pasid.
2016. dec. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ekkora szamárságot... ha szereted evidens,hogy nem teszel olyat ami miatt szükséged lenne egy második esélyre. Viszont ha én lennék a pasid rég nem tudnék megbízni már benned... ez olyan mintha azért könyörögnél,hogy megcsalhasd egyszer büntetlenül... ne haragudj de ez gyomorforgató


19L

2016. dec. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge trollkodas ez, így hajnali fél 2-kor...
2016. dec. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1-esnek és 5-ösnek köszönöm. =(^_~)=
2016. dec. 12. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!