Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akiket vonzanak az alkoholista férfiak? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert elsőre úgyis mindenki rávágja, hogy nem.

Azonban mégis sok olyan kapcsolat van, ahol a vak is látja, hogy a faszi elég keményen piál.


2016. dec. 12. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a nő is piás, vagy drogos, vagy túlságosan hlye.
2016. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Te direkt csinálod a segghülyét?


Senki nem úgy jön össze a másikkal, hogy "jajj de vonzó vagy amikor vedelsz! Olyan jó egy alkoholista, te vagy álmaim férfija!"

2016. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Piálhatok sokat, anélkül, hogy leszólna.

:D N

2016. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
A nők valamiért vonzódnak a rosszfiúkhoz. Persze nem úgy indul, hogy a srác keményen piál, és naponta üti vágja a nőt, de a laza, vagány srácokból valószínűleg könnyebben válik agresszív állat, mint a jófiúkból.
2016. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Az én volt barátom gyakran ivott, minden nap pár sör, hétvégén viszont többet. Egy ideig úgy voltam vele, hogy oké, megiszok vele én is egy két sört. De amikor egyik este annyit ivott, hogy olyan volt a tekintete, mint egy alkoholistának, na akkor kiábrándultam belőle.
2016. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk, velem úgy jött össze, hogy keményen toltam a rövidet. Sokszor napi litert.

Mivel, egyszer sem szólt érte, abba is hagytam.

Mi értelme lett volna inni tovább, ha senkit nem érdekel.

2016. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Senkit nem vonzanak, csak vannak kapcsolatfüggő, mártír típusú nők, meg olyanok is, akik azt hiszik, hogy majd mellette megváltozik az illető.
2016. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ismeretlenül a páromra is rávágnád, hogy alkoholista, főleg, mert ő amolyan védekezési mechanizmusként még nagyra is van az ivós bulikkal, haverok között kb. másról sem beszél. (Fiatalabb korában volt pár durva bulija, így tud miről mesélni.) El is terjedt, hogy ő mekkora alkesz.


Én speciel a barátnőjeként egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor láttam részegnek, pedig nem szégyellős, együtt is járunk bulizni. Sőt, általában ő az, aki folyamatosan figyel rám, hogy tartsak mértéket. :)


Szóval attól, hogy valahol a "vak is látja", hogy piál a pasi, még nem biztos, hogy úgy is van.


(Persze, tisztában vagyok vele, hogy ha nem vigyáz, akkor ebből előbb-utóbb lehet tényleg alkoholizmus. Anno én ezt letisztáztam vele, hogy nem tolerálom, tehát ha azt látnám, hogy csúszik lefelé, akkor nem sokáig maradna a párom.)

2016. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

'olyan volt a tekintete, mint egy alkoholistának'


az milyen?

2016. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
A 8as válaszban benne van az igazság kérdező. Az ilyen nők konkrétan bebeszélik maguknak, hogy nem is alkoholista a pasija, csak mások tartják annak. Persze, igaz, hogy durván piált, de csak régen, persze most is eljár, de sosem látszik rajta hogy tajtrészeg, stb... Ergo nem alkoholista , mert a párom.
2016. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!