Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akiket vonzanak az alkoholista férfiak? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert elsőre úgyis mindenki rávágja, hogy nem.

Azonban mégis sok olyan kapcsolat van, ahol a vak is látja, hogy a faszi elég keményen piál.


2016. dec. 12. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 Nem mondom, hogy nincs valahol igazad, de velem speciel mellélőttél. :) Az én páromnak tényleg csak a szája nagy, szeret felvágni. :D

Azt nem fogom neked tudni elmagyarázni, hogy miért kell büszkének lenni arra, hogy miket csinált X évesen tajtrészegen, mert én sem értem, de azért ha körbenézel koleszokban, főiskolákon, szinte mindenhol vannak durva bulik... és mégsem lesz mindenki alkoholista, aki ott részegen fetreng.

(8-as voltam)

2016. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11 jaja. Biztosan te vagy a kivétel :)
2016. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát engem biztosan nem. Bocs, hogy pont ellenkezőleg válaszolok. Volt olyan, hogy az első randit úgy kezdte a pasi, hogy ő heti 2x s.ggrészegre issza magát és az milyen menő. Na ennyi elég is volt nekem, ez volt az első és az utolsó találkánk....

Amúgy én két dolgot tudok elképzelni, amikor egy nő alkoholistával van együtt. Az egyik, hogy ő is iszik, ezáltal ez neki természetes és nem rossz. A másik, hogy amikor megismerkedtek még nem ivott, de utána elkezdett és ennek ellenére még mindig vele van.

2016. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13. Érdekes, mert én ismerek egy abszcinens csajt, akinek szinte az összes hapsija részeges, sőt agressziv. Bár tény, hogy újgazdagok is voltak. Ahogy a jelenlegi pasija is, pedig o konkretan az előző csajának még le is kent pár pofont részegen. És nem, nem tinilányról beszélek. 30+ os a nő, diplomás.

Szóval van az a pénz, meg magasság, és jóképűség, amiért be tudja magának magyarázni bármelyik nő, hogy a férfi 'nem is olyan' annak ellenére, hogy mindenki más, beleértve a férfit magát is pontosan tudja, hogy dehogynem.

2016. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!