Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettentő féltékeny a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő féltékeny a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem túl hosszú a kapcsolatunk, csupán 4 hónapja vagyunk együtt. Már a kezdeteknél is előfordult, hogy a barátnőm olyanokkal vádolt, amik nem voltak igazak. Régi szerelmeimet hozta fel, vagy más lányok miatt féltékenykedett. Hiába mondtam neki már rengetegszer, hogy engem nem érdekelnek más nők, csak ő, ő ezt képtelen elhinni nekem. Kétszer is szakítottunk emiatt, de mindig visszatérünk oda, hogy nem tudjuk otthagyni a másikat mert beleszerettünl egymásba. Rettentően szenvedek emiatt, és nem is tudom mit tehetnék, mivel eszembe sem jutna megcsalni a páromat és hiába mondom ezt neki, nem hisz nekem, vagy csak nagyon rövid időre hiszi el, ameddig nem kreál magában újabb féltékenységi rohamokat.

A legújabb mániája, hogy amikor mellette vagyok akkor megnézek más csajokat is feltűnően. Ez azért lehetetlen, mert már kényszeresen arra figyelek, hogy ne tegyem ezt. Már zavarban vagyok attól, ha egy nő a közelemben van és direkt lehajtom a fejem, vagy teljesen máshova nézek, hogy ne hozza fel azt, hogy más nőt néztem meg mellette. Ennek ellenére már párszor felhozta, hogy én mellette nézem a nőket és rettenetesen kiakadt miatta, mikor én 100 %-ban biztos vagyok benne, hogy nem tettem ilyet. Volt egy eset, amikor már annyira biztosan állította ezt a nézegetést, hogy már én is elhittem neki az esetet, és bocsánatot kértem tőle. De ez a mostani eset már tényleg nagyon durva. Egyszerűen nem értem honnan veszi ezeket, amikor annyira figyelek rá hogy ne bántsam meg ezzel, és kikészülök már attól, hogy mégis felhozza ezeket. Nem tudom őt elhagyni mert ennek ellenére is szeretem őt és ő nekem a kis csodám, de ezzel a féltékenységével csak ellök magától.

Hogyan tudnám meggyőzni arról, hogy én hozzá vagyok hűséges?

25F



2016. dec. 13. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ajánlom a segítség bajban vagyok mai részét. A csaj ugyan ezt csinálta.
2016. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Onnan pl. ha nem hagyja ezt abba, akkor szakítotok.

Bár már hiteltelenné vált a szakítás is, ha 2x összejöttetek.


Önmagával van baja, de azzal hatalmas.

Menjen el pszichológushoz!

2016. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Kiserd el pszichologushoz. Es beszeljetek sokat arrol hogy mit erez.
2016. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Fú, ha velem ezt tenné egy lány, páros lábbal billenteném ülepen. Tudod mikor járnék ilyen lánnyal. Tipikus hárpia lehet.
2016. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Van egy rossz hírem számodra.

A barátnõdnek pszichés problémája van, a kapcsolatotok pedig nem fog mûködni pont emiatt. Téged tönkretesz szépen lassan, leszívja az energiáidat és a "nem nézhetek már sehova" hozzáállással paranoiás leszel.

Ha sima féltékenység lenne, akkor egyetlen beszélgetés után elhinné neked, hogy csak ő számít, nem más nők.

De ez sajna mentális betegség.

2016. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szergej55 ***** válasza:
57%

1. A csaj nem százas.

2. Ez nem fog működni.

3. Szakítás után kár volt mindig újrakezdeni.

2016. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Te is kipróbálhatnál valami terápiát, gyakorlatilag bántalmazó kapcsolatban ragadtál. Az ő személyiségzavara nem a te felelősséged.
2016. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

A r*bi megkattant

Viccet félre téve ne legyél már ennyire mulya b+ ,hogy lehajtott fejjel MERSZ csak járkálni :DDDDDDD

Nekem nagyon tetszett régen mikor a barátnőm az elején féltékeny volt aztán erre rá is jött és azóta sosem féltékeny sajnos :D Legalábbis nem mutatja.

Amúgy állj már ki magadért nehogymár a csaj mondja meg mit tegyél. Úgyis összecsokizza a bugyiját a szakítás gondolatától, szóval neveld meg kicsit mert rossz kislány (én az ágyban is megnevelném nagyon).

Nem kell egyből itt pszichiátert meg zártosztályt meg ilyeneket előhozni, én is ilyen voltam tini koromba mert SEMMI önbizalmam nem volt. A barátnődnek sincs. Nem elmebeteg ahogy itt egyesek írták :DDD

Segíts neki légyszives hogy rendbe jöjjön kicsit lelkileg. Volt olyan barátnőm akibe 1 éven keresztül pumpáltam az önbizalmat mire végre normális és kiegyensúlyozott lett :) Mondjuk én szeretem az ilyen elesett lányokat, szeretek segíteni nekik.

Ne neki próbálj megfelelni , az ő értékrendje hibás. Viselkedj férfiként és növeld meg az önbizalmát. Nem olyan nehéz.

2016. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

"Bántalmazó párkapcsolat" Jaj istenem persze...

Nincs önbizalma a csajnak ezért féltékeny ENNYI. Komolyan nehogy ezért elrángasd már pszichológushoz ,vagy ha mégis akkor tényleg szükség lesz rá mert nagyon hülye vagy :D


Én tapasztalatból beszélek, láttam már rengeteg ilyen esetet az évek során. Ez kb olyan mintha valakinek fájna a hasa mert egy kiadósat kell sz*rnia erre kihívjátok a mentőt hogy jaj perforál a vakbele!!!

Nem tudok ennél világosabban fogalmazni. Legyél férfi és neveld meg az asszonyt! -Nevelni nem csak erőszakkal lehet mielőtt valaki belekötne :)-

2016. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez addig fog tsrtani ameddig a bnőd be nem làtja hogy ennek így nem sok értelme van a màsik meg pszihologus vagy pàrteràpia ahol elmondhatja hogy mi bàntja az ilyeneket beszêlgetés nélkül és segitség nélkül nem lehet megoldani vagy szakitasz végleg vele vagy ràveszed hogy menjetek el terapetuahoz és mondja el mi a baja !
2016. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!