Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek már nem is fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem is fog keresni többé?

Figyelt kérdés

hétfőn összevesztem egy számomra nagyon fontos fiúval.egy nagy butaság miatt.annyit mondtam neki hogy nem érdeklem őt.erre felháborodott és eltűnt.kedden összefutottunk úgy kellett utána szaladnom hogy várjon meg.ő azt mondta h nem szeretne velem többé beszélni..sírva könyörögtem neki,hogy emiatt ne tegye ezt adjon még egy esélyt. azt mondta, hogy jó de most hagyjam és most nem.azóta nem beszéltünk a ballagásomra se jött el meg a bulimra se:( nagyon rosszul esik nekem.emiatt miért kell ezt csinálnia? szerintetek fog jelentkezni?

18/L


2010. máj. 2. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy úgy elszaladtam akkor,csak kerülgetett a cifra fosás.biztos a tonhalas szendvics.Bocsi,hogy nem mentem el a ballagásra és bunkó voltam.Hülye voltam.Kérlek bocsáss meg.Én még most is nagyon szeretlek.
2010. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de bunkó vagy
2010. máj. 2. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet nagyon mélyen a lelkébe tiportál...

Nem csoda hogy nem jelentkezik....én is ezt tenném...

2010. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret téged ez a srác, akkor miért futsz utána?

Nem véletlenül érezted úgy, hogy nem foglalkozik veled...annak már volt valami oka...

Egyébként most őszintén: neked fontos, és ha ő mondott volna ilyet, te így viselkedtél volna???

Szerintem nem, mert próbáéltad volna megbeszélni vele, hogy miért érzi így... Mert TE szereted....

2010. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!