Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagalom túl? A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagalom túl? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alapján igen.
2016. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pàrommal kb több mint 1-éve vagyunk együtt sűrűn tudunk talizni szerencsére csak a gond hogy még előfordul néha hogy otthon hagyja a telojat !Én meg akkor hiaba hívom vagy irok meg ha elmegyek hozza nincs otthon volt ra példa !Ên ha elmentem rokonomékhoz akkor mindig szoltam tudom nem kell minden lépésről beszàmolni de azért én szoktam szolni !
2016. dec. 16. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te reagálod túl. Nem éltek együtt, nem várod vacsorával otthon, hadd ne számoljon már be előre arról, ha épp elmegy pár órára valahová. Meg mi az, hogy hívogatod, mint egy őrült, aztán válasz híján csak úgy beállítasz hozzá? A pofátlanságnak látszik nincsenek határai.. A srác helyében nagyon hamar lapátra tennélek, az tuti.
2016. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vajon hogy nem halt ki az emberiség a mobiltelefon előtti kommunikációs kőkorban?...
2016. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mentem el hozzà !Azt arra értettem hogy elmentem hozzà hogy volt hogy megbeszéltünk egy programot és nem egyszer volt hogy nem szólt hogy közbejött vmi melo semmit nem írt !Most valószínű túl reagàlom de az nem azt jelenti hogy őrült vagyok csak annyi hogy pàrom régebben lazàbb volt most meg komolyodott de még is ott van az hogy akarmikor leszarhat!
2016. dec. 16. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
"volt hogy megbeszéltünk egy programot és nem egyszer volt hogy nem szólt hogy közbejött vmi melo semmit nem ír" - ez mondjuk így rohadt gáz, úgy fest teljesen szarik a fejedre. Kell ez neked?
2016. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!