Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Barátommal 1,5 éve vagyunk együtt a minap észrevettem, hogy a volt barátnője szerelmes versei és ajándékai idézettel a szobájában vannak, a gépén is találtam közös képeket. Az ajándékokra azt mondta, hogy elfelejtette, hogy ott vannak, nyilván ha jelentenének valamit neki, akkor nem szem előtt tartaná, hogy én megtaláljam. A képekről még nem is szólta neki. Akkor nagyon kibuktam, hogy ha nem jelent neki semmit, akkor miért tartja meg azokat a dolgokat, de kimagyarázta többek között a fent leírtakkal is. A képekről még nem szóltam neki. A lánnyal több, mint 5 évig voltak együtt, lassan 4 éve lesz, hogy szakítottak, nekem azt mondta ő szakított a lánnyal. Állítólag elfelejtette, hogy ott vannak azok a cuccok, de 4 év alatt nem sikerült neki észrevennie???? Amióta megtaláltam ezeket a dolgokat máshogy tekintek rá, nem tudok hinni neki. Úgy érzem, mintha még szeretné őt is. Ezt én reagálom túl vagy szerintetek sem normális ez?
2016. okt. 24. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, páromnak is van régről tárgyai, amik régi kapcsolathoz tartoznak. Kész, pont.

Talán, ha van még akkori ruhája, cipője, stb, azt is azonnal dobja ki?

2016. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez eléggé megosztó probléma szokott lenni. Én sem hiszem, hogy olyan nagy cucc, ugyanakkor ha a párom hiszt... khm... érzékenyen reagálna a dologra, egyszerűbbnek tartanám kidobni/elrakni, mint magyarázkodni, meg veszekedni rajta.
2016. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
en is hordom a mai napig napi szinten a mar 2 eve expasimtolm kapott fulbevalot, a tole kapott penztarcat hasznalom. Egyaltalan nincs ebben semmi. A gepemen is vannak kozos kepek, kepzeld, en meg is mutattam oket a mostani baratomnak, mikor kepeket nezegettunk.
2016. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te reagálod túl.

Én sem dobtam ki semmit ami az exemtől van, sőt van ami használati tárgy és ajándékba kaptam tőle, nap mint nap használom, senkit nem izgat. De szimpla emlékeket se dobok ki. A páromnak is tuti van 1-2 olyan holmija, ami extől van, de cseppet sem zavarna, ha tudnám is mik azok.

2016. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te reagálod túl.

Normális ember nem tagad meg 5 évet az életéből csak azért, mert külön mentek. Gondolom, voltak szép perceik, és kellemes emlékei vannak, amiket szeretne megőrizni a képekben és ajándékokban. Ha valaki a szakítás után legyalul minden emléket, hogy még bizonyítéka se legyen, hogy valaha közül volt egymáshoz, az sokkal aggasztóbb. Egyrészt, mert nem egészséges viselkedés... Másrészt az ilyen heves utálat többnyire azt jelzi, hogy még nagyon is érez az exe iránt, és nincs túl rajta.


Tehát ne keverd össze azt, hogy abból az 5 évből megőrzi a szép emlékeket, vagy érez még valamit.

Akkor aggódj, ha kapcsolatban maradnak, és titokban beszélgetnek és találkozgatnak.


Kicsit higgadj le, mert ha ilyen hárpia leszel, és ok nélkül féltékenykedsz, belőled is hamar lesznek kellemes emlékek egy dobozban!

2016. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én örülnék, ha megmutatná a közös képeket, mivel tudom, hogy vannak viszont ő azt mondja nincsenek azaz hazudik. A családi képeket sem mutatja meg, mert a közös képeken ott van az ex is és azt mondja az fájna nekem, mivel ő sem örülne, ha látna egy másik férfi oldalán.

Ha szabad kérdezni, te miért tartottad meg az exeddel közös képeidet?

2016. okt. 24. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Képeket? Nem is tudom, ott van egy nagy dobozban eltéve az összes fénykép. Senki nem nézegeti őket. A gépről, majd eltűnik minden, ha át lesz húzva. Halvány fogalmam sincs, mik vannak a gépen. Párom sem érdekli a gépem.
2016. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is megtartottam az exeimmel közös képeket, plüssöket, kulcstartókat, sőt, még a kapcsolatot is tartom velük. Mégsincs semmi köztünk, mint barátság.


Hogy miért tartottam meg a képeket?

Mert amikor együtt voltunk, az jó volt. Az életem része volt, a jelenlegi énem egy töredéke. Hisz nélkülük nem az lennék, aki ma vagyok. Párom tud róluk, anno meg is nézte őket. Persze az intim képeket kapásból kitöröltem az exekről, de a kirándulások, és az emléknek való képek megmaradtak.



És hogy miért tartom velük a kapcsolatot?

Mert barátok voltunk, mielőtt összejöttünk. A kapcsolat nem működött, de a barátság megmaradt. Intelligens embernek tartom magunkat, így tudjuk, hogy a másik attól még értékes ember. Volt persze mosolyszünet a szakítás után, volt akivel 2 évig, volt akivel fél évig, de utána újra kerestük a másikat, és negyedévente egyszer érdeklődünk a másik hogyléte felől, felköszöntjük egymást, hasonlók.



Ezekről tud a párom, ő szerencsére megérti az álláspontom. Van olyan ismerősöm, aki fel nem tudja fogni, hogy miért tartom a kapcsolatot az exekkel, és nem érti, hogy számomra ők nem exek, hanem barátok.

2016. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Erőteljesen túlreagálod...

Sose értettem mit kell ezen problémázni. Az exek a múlt és a személyiségünk részei. Ha nem történt volna meg, akkor nem az az ember lenne, akit most szeretsz... Nem egy újszülöttel kezdtél járni. :D

2016. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is elfelejtettem. Nem dobtam ki, mert elég gyerekesnek éreztem volna, úgyhogy bepakoltam a fiókomba a képeket és elraktam szem elől az ajándékokat.


Tegnap találtam meg az egyik plüss állatot, a szekrényemben. Az elmúlt három évben ha 1-1 alkalommal szembe jött velem valami, akkor általában felmerült bennem, hogy jó lenne lassan kirakni, de még nem jutottam odáig. Simán el tudom képzelni, hogy a barátod hasonlóan van ezzel, szerintem ha amúgy minden rendben, akkor nem kell aggódni.

2016. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!