Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan erről mi a véleményetek? ÉN vagyok aki túl reagálom?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt,de ez idő alatt elég furcsa a barátom akivel egyébként jó barátok voltunk régen. Mióta elvileg együtt vagyunk nem sokat keres,alig találkozunk,rendszeresen késik a találkozóról. Tegnap is így jártam,hogy megbeszéltünk valamit ő csak halasztotta az időpontot majd ennek ellenére is egy órát késett,egyáltalán nem tájékoztatott semmiről és végül lemondta a programot. Azt mondja ő ilyen és kész. Nem tudok róla kb semmit,van hogy egy napig nem hallok róla semmit,azt se tudom mit csinál,semmit. Pedig úgy indult a kapcsolat,hogy ő elvileg szerelmes belém és velem akar lenni,mert mással nem ilyen jó.

Én komplikálom túl vagy egy kapcsoaltnak szerintetek sem így kell kinéznie?


2016. dec. 15. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel ezt a stílust tőlle s kb vedd semmibe s ha majd felháborodik pár hét múlva vagy összekapta magát vagy megy a levesbe.
2016. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szergej55 ***** válasza:
100%
Magasról tesz rád, de azzal, hogy már így is két hónapja vagy vele csak azt jelzed, hogy nyugodtan megteheti veled.
2016. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom eldönteni,lehet hogy neki tényleg ez a természete. Mondtam neki ,hogy vége betelt a pohár,elmagyarázom neki,hogy mi a helyzet,ha nem változik vagy azt mondja fogadjam el akkor vége. De igazából ő rángatott bele ebbe a kapcsolatba évek óta udvarol,aztán 2 hónapja beadtam a derekam ,erre ezt kaptam.Gondoltam,hogy majd csiszolódik meg belerázódik de napról napra látom,hogy nem.De az a gáz,hogy neki ez így jó,mármint őt nem zavarja,ha nem beszélünk meg semmi.
2016. dec. 15. 21:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem meriti ki a párkapcsolat fogalmát..

De hát én nem is lennék vele.

2016. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a haverom ilyen. Aspergerje van, nem fogja fel, hogy mik a tarsadalmi szokasok.
2016. dec. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Van egy elettarsa,akirol nem tudsz.
2016. dec. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hisztizni ilyenkor, de te is látod, hogy tojik rád, változtatni nem akar, neked meg ez nem jó.

Ki kell dobni a búsba, aztán kézcsókom. Gyakorlatilag most sincs kapcsolatod, csak ismerkedni nem illik. Nem vesztes semmit azzal, ha kidobod.


Aztán keressen magának olyan csajt, akinek bejön az, ha egy órát várhat rá, mire kegyeskedik megjelenni.

2016. dec. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Bunkó dolog valakit sokat váratni, ráadásul még utána le is mondani a programot. Ez azt mutatja, hogy semmibe vesz, szerintem nem elfogadható, hogy ő ilyen, mert akkor nagyjából egy önző dög, aki senkire nincs tekintettel.

Kuka.

2016. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ma fogom vele megbeszélni a dolgokat, bár nem látok sok esélyt arra,hogy egyáltalán megértse a gondjaimat. Olyan mintha egy másik világban élne.

Felajánlom neki,hogy maradjunk barátok mint régen,mert úgy kedveltem,de így kapcsolatra senkinek nem kívánom. Sokkal jobb dolog a haverjának lenni,mint a csajának.. Többet láttam akkor,mint most :DD

2016. dec. 16. 09:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasi csak havernak kó kapcsolatban nincs kitartása hosszutavon tönkreteszi a viselkedésével a kapcsolatot tapasztalat !
2016. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!