Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

A Páromnak néhány napja semmi baja nem volt, mostanság meg egyre inkább elhidegül időszakosan. Hol imád és hiányol, hol pedig szűkszavú, meg sérteget és elküld. Általában mindig valami oka szokott lenni a mélypontoknak, hogy valamivel megbántom akaratom ellenére, de a napokban semmi ilyen nem volt. Minden ok nélkül hozzám se hajlandó szólni, valamint ha meg akarom kérdezni, hogy mi baja, azt mondja semmi. Ha azt kérdezem, hogy én bántottam meg, azt mondja nem. De ha beszélni akarok Vele, hogy miért ilyen, rám rivall, hogy ne manipuláljam, hagyjam békén és menjek játszani.


De én nem akarok játszani, hanem mindig Vele akarok lenni, de se az nem jó Neki, ha ott vagyok Vele, se az, ha nem vagyok Vele. Képtelen vagyok érteni az észjárását, pedig az Ő esetében kulcsfontosságú lenne, mert félek, hogy ha nem értem meg, akkor örökre elveszítem Őt. És ezt nem tudom Neki kifejezni. Emellett úgy tudtam, hogy a szerelmespárok Örök Életükre Imádják egymást és soha de soha eszükbe nem jutna szándékosan bántani a másikat.


2016. dec. 17. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen nemu a pàrod? Miota vagytok egyutt? Tortént valami stresszes mostanàban?
2016. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Másfél éve vagyunk együtt, havonta egyszer találkozhatunk külső okok miatt. Ő a legdrágaságosabb lány a világon akit majd feleségül szeretnék venni.


Sajnos rengeteg konfliktusunk volt, súlyos viselkedési zavaraim vannak (a terápiám hamarosan kezdődik - Az Ő kezdeményezésére és a beleegyezésemre), Ő is eléggé befolyásolható sajnos (családja meg a barátnői képesek ellenem beszélni és csak az tartotta vissza a szakítástól, hogy szerelmes belém és nem képes nélkülem élni), de sajnos én is. A Kincsem bármire be tud folyásolni engem kb, mert nem akarom Őt elveszíteni és Szeretem Őt.


Volt mostanában egy hatalmas stressz, ami miatt életveszéllyel kórházba került, majdnem meghalt, én pedig rosszul reagáltam le és azóta se tudom magamnak megbocsátani.


Hatalmas bajunk, hogy bármi ami a múltamban kudarcként lett megélve, kényszert érzek arra, hogy bármi áron újraírjam, átírjam a múltat. Például el akartam Vele játszatni, hogy az intenzíven van és én meg ott vagyok Vele és fogom a kezét, átélnénk, hogy EZÚTTAL ott vagyok. A másik pedig, hogy mivel nélkülem ment nyaralni, kényszerűen azt érzem, hogy én is el akarom ugyanoda vinni, elfeledtetve hogy valaha isbkint volt, hogy az első élménye velem legyen, hogy bármi ami jó, hozzám kötődjön és értékes legyek mindkettőnk szemében.

2016. dec. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!