Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem velem fogja tölteni a szülinapom estéjét. Jogos hogy rosszul esik és még sírok is?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 27 éves. Már nagyon vártam és hogy a barátommal töltsem a délutánt és az estét. Erre ma benyögi hogy kapott korábbi időpontot. Kórházi kezelés bent alvos. Nincs komoly baja tényleg. Nem lenne semmi sem ha 2 hét múlva menne. Délután sem leszünk teljesen együtt mert én 4-ig dolgozom. Tuti hogy fog ő is meg este és délután dolgozni. Vállalkozó.

Jogos a kiakadas. Most itt épp a sírás határán vagyok. Kérdezi is h.mi van de ha mondanom kell azt nem tudom mondani sírás nélkül.

Mit csináljak? Mondjuk lehet lesz mégis egy szép délutánunk.

Köszi.


2016. dec. 12. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de mikor valaki, aki hozzam kozel all korhazi kezelesre szorul (azt legyszives inkabb ne te dontsd el, hogy mi a komoly baj vagy mi nem, mert erre evtizedekig tanult emberek vannak, koszi), en nem azon szoktam nyafizni, hogy igy nem toltunk egyutt egy estet, hanem inkabb erte aggodnek, hogy minden rendben menjen. De hat nem vagyunk egyformak... szerencsere.
2016. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Mint beteg ember mondom neked,igen valamilyen szinten megértem azt,hogy rosszul esik,hiszen a párod! De ugyanakkor figyelembe kell venned a mostani egészségügy helyzetét,ha benntalvós dolog... akkor lehet az a következő időpont csak hónapok múlva jönne el! Szereted,tiszteled a párod!? Mi a legfőbb neked? Nem az egészsége,legyen szó akármiről! Átkell vészelni az egészet,de am te is tudsz ám tenni az ügyben,hogy veled lehessen... :) Vagy te vele ;)
2016. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
27? Ne már.....
2016. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Drága, az nem jutott esetleg eszedbe, hogy bemenj hozzá estefelé a kórházba?

Èn tuti ezt tenném, nem a saját szülinapomon rugóznék meg pityeregnék.

2016. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: Ahogy írta már valaki, bemehetsz Te is a kórházba.

Másrészt: Ha nekem valakim kórházi kezelést kapna, nem azon rinyálnék, hogy nem tudja velem tölteni az estét, hanem érte aggódnék (ha nem kéne bent aludnia, nem lenne olyan nagy dolog).

2016. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szergej55 ***** válasza:
84%
Ilyen emberek léteznek?
2016. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Hát hallod,nekem lehetne a századik szülinapom,vagy akármilyen ünnepem,én ott lennék a párommal a kórházban.

Azt írod,nem lenne semmi,ha 2 hét mulva menne. Miért,honnan tudod,mi lesz két hét mulva? Tiszta sor neked is a magyar eü.,ugye? Az ember örül,ha időpontot kap.

Mellesleg az eszedbe juott,hogy tél van? Könnyű megfàzni,torokgyulladàst kapni. Úgy nem fog új időpontot kapni,ha esetleg beleesik egy ilyesmibe.

Örülj,hogy mielőbb túl lesz rajta.

Amúgy hihetetlen,hogy 27 éves vagy,ne haragudj.

2016. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én pl. örülnék annak, ha apám velem lehetne a születésnapomon akár csak egy percre is, de mivel nemrég meghalt, így ez már lehetetlen. 4 után hazaérsz, eszel, és bemész a kórházba, együtt lesztek (valószínűleg ő is jobban érezné magát ettől), máskor meg jó esetben akár egy egész napot is együtt tölthettek.
2016. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írtad volna, hogy a haverjaival megy kocsmázni, azt írom jogos hogy rosszul esik, de a kórházi kezelés nagyon nem az a kategória, és ebben az esetben biztos nem a szülinapommal lennék elfoglalva, hanem hogy vele legyek a kórházban....
2016. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad. Máskor is meg tudjátok ünnepelni. Ha a haverokkal menne sörözni inkább, akkor jogos lenne. De így nem. Nem 17 leszel inkább?
2016. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!