Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet arra kérte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet arra kérte a barátnője, hogy ne találkozzon velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lány februárban elköltözik külföldre és nem fognak tudni találkozni, csak évente párszor, ezért arra kérte a barátnőmet, hogy februárig ne találkozzon velem hétvégén, hanem töltsenek együtt minél több időt. A barátnőm erre jól kiosztotta, aminek örülök is, meg nem is. Jól esett, hogy engem választ helyette, de soha nem kérnék tőle ilyet, hogy egy gyerekkori barátja és köztem válasszon. Ráadásul mi is elég távol lakunk egymástól még a nyárig, mert mindketten egyetemre járunk még. Nyáron, ha elvégzem az egyetemet tervezünk összeköltözni majd. Nekem rosszul esik, hogy miattam veszett most össze a barátnőjével, bár mondjuk kissé gáznak érzem azt is, amit ő kért volna tőle.

1 éve vagyunk együtt, szóval még nem olyan régi a kapcsolatunk. A barátnőm 21, én 26 éves vagyok.


2016. dec. 12. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj és ne is érezd magad rosszul. Nem tehetsz semmiről.
2016. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy közvetlenül nem tehetek semmiről, de a barátnőjét is meg lehet érteni valahol. Legalábbis én próbálom beleélni magam az ő helyzetébe is és nem akarom azt, hogy ezt a kis időt, míg el nem költözik haragban töltsék el.
2016. dec. 12. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Félrékeny rád a barátnöje.
2016. dec. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nos, a barátnőd vállalta a külföldi munkát, és azt is, ami ezzel jár.
2016. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es nem a barátnő költözik el hanem annak barátnője. De így rá értve egyetértek veled.
2016. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez önző a bnö részéről neki kellene alkalmazkodnia hogy kapcsolatban vagytok ilyet akkor sem lehet kérni még ha a bnöjênek van pasija !Ha a bnőd hagyta volna magàt akkor mi lett volna később ha pl ti szülinapoztok vagy rokonoknal vagytok ami igen fontos hogy a bnő fütyül és a pàrod ugrik ez nem így működik !
2017. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!