Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretem azok után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem azok után is hogy megütött és agresszív velem?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva senkim nincs,szüleim csak magukkal törődnek, visszahúzódó vagyok, barataim nincsennek, csak a párom.Az elején nagyon szeretett és boldog voltam mellette, de pár hónapja nagyon csúnyán viselkedik velem.Folyton ellenorizget, szinte nem beszélhetek senkivel, és néha agresszív is velem, múltkor példaul megszoritotta a nyakam.Tegnapelott pedig azt mondta ha nem fogom be a szám ugy megüt hogy meghalok. Sajnos ezek utan is visszafogadtam, mert annyira szuksegem van valakire aki mellettem van és törődik velem (igen,mert van mikor simogat es puszilgat) Hogyan tudnak elszakadni tőle? Mit tegyek? Kerlek az olyan kommentektol kimeljetek meg hogy megerdemlem ezt meg stb.
2016. dec. 17. 22:37
 1/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Mert beleszerettél akkor amikor még normálisnak álcázta magát. De ha benne maradsz ebben a kapcsolatban, akkor sokkal nagyobb problémáid is lehetnek és nem csak lelkileg.
2016. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni, hogy az ilyen "férfiakért" miért rajonganak a nők.

"Megalázott, megvert, fojtogatott... úgy érzem szerelmes vagyok."

2016. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aperitif ***** válasza:
100%
Ezt hívják bántalmazó kapcsolatnak. Most kéne kiszállnod belőle, mert idővel egyre nehezebb lesz.
2016. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
40%
Mert egy tipikus hülye ő vagy, akikről évek óta ugatok itt GYK-n. Egy alattomos, hulladék, agresszív féregnek az atyaúristent is képesek vagytok megbocsátani, az átlagos macskajancsi esetében meg betegesen hasogatjátok a szőrszálakat. Rühellem a nőket, titeket, semmire se vagytok ti jók.
2016. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem részben azért ilyen, mert már neki sem jó ez a kapcsolat. téged bánt, mert már nem olyanok a dolgok. gondolj erre és akkor könnyebb lesz.


meg nyilván, ha valaki más megtetszene az is könnyebbé tenné.


és ami a legfontosabb: barátja úgy lesz valakinek, ha képes megnyílni valakinek. ha képes vagy őszinte lenni valakivel, akivel úgy érzed van valami együtt rezdülés. mert egy olyan elé, akit nem érdeklünk nem érdemes kipakolni a dolgainakt.

2016. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszabb ***** válasza:
12%

Javítás: mert egy tipikus hülye NŐ* vagy :D


Annyira sajnálom, hogy elgépeltem. :D

2016. dec. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért viselkedik így veled, mert látja, hogy ki vagy szolgáltatva neki. Egyszer majd jobban is megszorítja a nyakadat. Inkább ne várd meg.
2016. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Pár hónapja kezdődött? Miért ellenőrizget? Megcsaltad? Meghallgatnám a másik felet is..
2016. dec. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fojtogatott ,fenyegetett....nincs miről beszélni. Ott kell hagynod és szerintem keress barátokat. Az ilyen lelki sérült, gyenge , komplexusos férfiakkal nem szabad foglalkozni, mert csak tönkre tesz. Ne keress neki mentségeket , mert aki szeret az nem bántja a másikat.
2016. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!