Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Mostanába sokat veszekszünk a párommal, ami föleg az én viselkedésem miatt van. Az utöbbi idöben elég féltékeny lettem, zavar, ha megnéz egy lányt, ha a barátnőivel beszél. Nekem nincsenek fiu barátaim, ezért nehéz megértetni vele, hogy milyen rossz érzés is ez. Gyakori hangulat ingadozásaim se segitenek a helyzeten, amitbö viccnek szán, sokszor teljesen magamra veszek és megsértődök. Zavar, ha nincs velem(ö nem dolgozik), mert azon agyalok, h mit csinálhat, kivel van...Tudom, hogy nem kéne ilyen komolyan vennem a dolgokat és csak élvezni, hogy van nekem, de egyedul nehéz ezt megoldanom, föleg, hogy gyakran felhozza, hogy régebben ém milyen dolgokkal bántottam öt meg....ugy érzem, mintha ugy vélné nem érdemelném öt meg, pedig mindent megadok neki, és a viselkedésemen is próbálok változtatni.
2016. aug. 30. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleve rossz, ha egy kapcsolatot menteni kell.
2016. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, és vesd le a kisebbségi érzésedet, mert ennek így hamar vége lesz. A féltékenység e legrombolóbb érzelmek egyike egy kapcsolatban, előbb-utóbb menekülni fpg tőled a párod.
2016. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Ö-n-u-r-a-l-o-m.


Az előző jól írja, az egyik legrombolóbb és legundorítóbb dolog az alaptalan féltékenység, ha így folytatod, menekülni fog tőled, teljes joggal, így is meglepő, hogy még nem rúgott ki páros lábbal.


Mitől lett hirtelen ilyen önbizalomhiányod? Azt írod, az utóbbi időben kezdted, valaminek ki kellett váltania.. Semmi nincs ok nélkül. Szóval gondolkodj el azon, miért lettél ilyen. Azon is gondolkozz el, hogy mégis mi az istenért nem tudod leállítani magad és normálisan viselkedni, amikor elvileg TUDOD, hogy nem kellene ennyire drámáznod dolgokon. Ha TUDOD, akkor miért nem TESZED? Ennyire nincs önkontrollod? Akkor ezen ideje dolgoznod, önuralomra igenis szükség van.. Tudod, ha megbántasz valakit, kérhetsz ezerszer bocsánatot, de soha nem teszed meg nem történtté a dolgot, és a sok kis tüskéből idővel olyan seb lesz, amin nem segít a bovsánatkérés. Meg akarod ezt várni, tényleg? Azt a pontot, ahonnan már nem tudod jóvátenni? Mert hamar eljön ám, aztán hiába bánkódsz, a kapcsolatodnak annyi lesz.


Szóval szedd össze magad szépen, gondolkozz el azon, mitől lettél ilyen hárpia, majd dolgozz azon, hogy be tudd fogni a szád amikor hisztiznél és logikus észérvekkel meggyőzd magad arról, hogy felesleges és állíts magadon időben, még MIELŐTT robbannál.

2016. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fru_ ***** válasza:

Adok-kapok... érdekes egy kapcsolat.

Ő azért hozza fel a régi (buta??) dolgaidat, hogy elbizonytalanítson.

Volt valami az előtt, hogy kitört rajtad ez a féltékenykedés?

Az nagyon bántó ám, főleg ha nincs alapja.


Nem dolgozik. Aztán miért? Meg mégis meddig, Ebben is fontos az egyenlőség egy kapcsolatban.

2016. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!