Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, jó a szex, nem hiányzik más, de nem vagyok szerelmes. Nem érdemes erőltetni, ugye? 25N

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 00:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én nem erőltetném.

nekem 5 éve van barátom, és még nem múlt el a szerelem. ha elmúlna akkor biztosan szakítanék.

azért nem kellene olyan kijelentéseket tenni, hogy mindenkinél elmúlik a szerelem, átalakul blablabla. a maga nevében beszéljen mindenki. na meg az se mindegy, hogy mit hívnak egyesek szerelemnek. az ismerkedést, a első találkozások izgalmát? szerintem pl az még nem a szerelem.

2016. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én személyszerint képtelen vagyok a szerelemre. szóval nem is vágyok erre
2016. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kolosszus22 ***** válasza:

Ez így elég fura. Mi a szerelem tul. képpen? Én sosem voltam az a nagy szerelmes típus, mégis voltak boldog kapcsolataim.

Szereted, jó a szex, nem vágysz másra...nekem ez elég szokott lenni.

2016. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez a vérmérsékletedtől függ. Volt olyan kapcsolatom, ahol minden maga volt a tökély, olyan szinten egy hullámhosszon voltunk, hogy azt nem is tudnám szavakba önteni, folyamatos boldogságot és önfeledtséget éreztem, kb olyat, amire úgy gondoltam, hogy csak a kisgyerekek képesek. Minden téren azt nézte, hogy tudna boldoggá tenni, nem lett volna olyan dolog amit ne tett volna meg értem, jól is nézett ki, sőt még baromira gazdag is volt (csak még mielőtt bárki azzal jönne, hogy biztos ezért léptem le, mert ez nem teljesült... :D ). És mégis....az az elemi vonzalom nem volt meg. Le tudtam volna élni vele az életem, boldog lettem volna, de jött olyan férfi, aki már az első perctől kiváltotta belőlem azt a mélyről jövő vágyat...nem akartam tőle semmit, nem azért szakítottam miatta, pusztán csak rádöbbentett, hogy ez az érzés nélkül nem vagyok teljes, számomra nagyon fontos a szenvedély.

És azóta a mostani barátomban meg is találtam ezt, és ugyanúgy más téren is boldog vagyok vele. Örülök, hogy akkor abból a kapcsolatból kiléptem.

De persze ez csak én vagyok, azért mondom hogy te ismered az igényeidet, mennyire kell a szenvedély. Ha nem hiányzik, nem kell csak azért hajszolnod mert a társadalom nagyrésze szerint csak úgy teljes egy kapcsolat.

25L

2016. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én elsősorban valami elemi erejű dolgot nevezek szerelemnek, ami nagyon ritka. És ezért elég vakmerő, aki erre teszi fel az életét.
2016. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!