Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik el lehet menni. Mit tennétek, ha a párotok állandóan evvel jönne, ha valami probléma adódik?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen gond vagy nézetkülönbség adódik közöttünk és megpróbálom vele megbeszélni, egyszerre ezt mondja, hogy ha nem tetszik, el lehet menni. Felnőtt emberek vagyunk, mindig normálisan beszélek vele, sose kiabálok. Nem értem miért nem lehet leülni és elmondani a másiknak, ha valami gondunk van. 27/N
2016. dec. 19. 20:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz és tisztelsz valakit, akkor meghallgatod, mi bántja és megbeszéled vele, próbálsz a kedvére tenni, olyan kompromisszumot kötni, ami mindkettőtök számára kielégítő, odafigyelsz, hogy boldoggá tedd.
2016. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még hagyján, de harmadszorra már nem kellene kérnie, ha valaki ilyen módon kezeli a konfliktusokat, azzal nem igazán van mit keresnünk egymás mellett. Elmennék, keressen valami magához hasonló EQ 0 embert, akivel eldrámázgathat és akit zsarolhat kedvére, én nem kérnék az ilyen bánásmódból.
2016. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

"Kitartás! Nem könnyű az ilyen férfiakkal :D"


Btw, nekem anyám szokta mindig ezt mondani...

2016. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

Igen, ez nem "szellemi rövidnadrágság" kérdése. Egyszerűen rosszul kezeli a konfliktus helyzetet.

Ilyenkor mindig mérlegre tettem az évek során, hogy úgy alapvetőn nagyon szeretjük egymást jó a kapcsolat. Csak van olyan tökfilkó, hogy ezt szajkózza ahányszor vita van. Sosem vettem személyem elleni támadásnak, hogy valóban elküldene.

Valószínű most a párod is sokkot kapott és talán elgondolkozik picit. Ha meg nem keres, akkor találj egy megértőbb társat.

2016. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Együtt voltam egy ilyennel, akkor én is keresgéltem a kifogásokat, hogy csak ezt mondja de nem gondolja komolyan....

Hagyjuk már. Felnőtt ember, aki tudja, amit kimond, annak súlya van. Jaaaa, hogy nem tudja? Sajnos van nő, aki nagyra nőtt csecsemővel is hajlandó együtt élni, de nem teszel magadnak szívességet ha te is ilyen leszel.

És, nincs is gyerek, már úgy beszél veled mint egy ronggyal. Mi lesz később? Ha nem tetszik majd odacsap? Jézus.

Nekünk se dalol galamb az ablak alatt, de 5 percnél tovább nem tart a feszkó és akkor is max élesebben szólunk a másikhoz, utána meg együtt röhögünk magunkon.

Hidd el hogy van több, jobb is, csak merd elvárni.


28/n

2016. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne menj hozzá!
2016. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen, tobbszor is elmondta, hogy az asszonynak ki kell szolgalnia az urat, mindent meg kell csinalnia a haz korul amit parancsolnak neki, es ha ez nem tetszik, elmehetek. Akkor mentem el, mikor mar veressel fenyegetett. Aztan nem ertette, mi tortent, meg kozolte, hogy en ezt mar regota terveztem... es nem erti miert megyek, mert az ember a gyerekenek iis mond olyat, hogy "ha nem tetszik el lehet menni", meg "ha nem engedelmeskedik, akkor megverem".
2016. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudnám, hogy nem a párom, vagy társam, - hanem egy olyan valaki, aki fölém pozicionálta magát = lőttek az egyenlőségnek, annak hiányában pedig minden lényegesnek, amire egy (jó) kapcsolat épül - lépnék.
2016. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!