Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt tenyleg igy gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt tenyleg igy gondoljak a ferfiak?

Figyelt kérdés

A parommal ugy hozta a sors hogy parkapcsolatban kell elnunk , de belathato idon belul vege lesz . Emiatt nekem sok szabadidom lett kora delutantol estig raerek.

Mostanaban elkezdtem sminkelni , a hajamra , kulsomre jobban oda figyelek. Neki ez szemet szurt , bantja hogy itthon nem voltam valami csinos (farmer , sportcipo stb) most pedig csinossan oltozok , holott csak tobb lett az idom tudok magammal foglalkozni . Tobb is igy az onbizalmam jobban erzem magam...eszem agaban sincs elhagyni en csak neki es magamnak akarok tetszeni...

Nem ertem ez miert nem tetszik meg neki....



2016. dec. 20. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es voltam. Bocsi a helyesírásért a telefonom néha mást ír mint amit én szetetnék
2016. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem evek ota van parom es igy is jut idom arra,hogy magammal kicsit foglalkozzak.En is sminkelem magam,igaz nem vastagon,de azelott se vittem tulzasba.Nalam a sminkeles 5perc,hajam attól fugg mit csinalok vele,de alt beszárítom az olyan 10-15perc kb.Ezeken kivul neha teszek fel arcpakolást,meg ilyen nem mindennapos dolgok ugye.Szoval egyaltan nem visznek sok idot el,meg a kormom is magam csinalom,persze egyszeru letisztult az is.Ezt csak azert irtam le,mert nem ertem en sem no lettemre,hogy valaki miert fogjaa kapcsolatara,hogy nincs ideje magara. Az a napi 15-20perc baromi sok ido lenne?
2016. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a huszonéves hülyegyerekek így gondolják, egy rendes pasi nem
2016. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!