Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt, hogy rámozdultatok valaki párjára?

Figyelt kérdés
Pl: tudtátok, hogy az illetőnek van barátnője, ennek ellenére mégis bepróbálkoztatok. Ha volt ilyen eset akkor miért tettétek? Csak 1 alkalmi együttlétet akartatok vagy annál többet? Nem volt bűntudatotok, hogy más kapcsolatába rondítotok bele, főleg ha minden kiderül? Nem féltetek, hogy ezt még visszakapjátok az élettől? A kérdés nem provokáció, csak kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondolt amikor ezt tette.
2016. dec. 22. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem provokáció, miért nem mindkét nemet kérdezed?
2016. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért kérdezzem? Egy olyan esetet vetettem fel ahol a nő kezdeményez. Az érdekel, hogy ők mit gondoltak ilyenkor.
2016. dec. 22. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Halál az ilyenekre!
2016. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehet lepontozni. Hát nem egészen párja volt,hanem felesége. Próbáltam rávezetni a megcsalásra,dehát nem akarta. Halálosan belé voltam zúgva.
2016. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Többre tartom magam annál,hogy ilyen hülye helyzetbe kerüljek. Ha tetszek a pasinak, még ha párkapcsolata is van, induljon meg Ő felém, aztán majd eldöntöm...Bár alapjáraton nem vagyok vevő az ilyen helyzetekre.
2016. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 8 évig szerelmes voltam egy nős férfiba.Nem is tudott róla. Ha láttam, már attól boldog voltam, aztán végig sírtam az éjszakát.
2016. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Pasi vagyok. Azért ìrok mégis, mert én voltam a célpont. Nos laktunk együtt én a baràtnőm egy szobàban. Két làny a màsikban. Nem voltak csùnya lànyok ,sőt!

Az egyik kicsi aranyos vékony félős lànyka volt aki erős hatàrozott nőt jàtszotta sokak előtt. Alkalmi pàr randis kapcsolatai voltak...

2016. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Elkűldtem bocsànat... Szòval volt hogy ketten voltunk fent egy pàr napot simàn ràm màszott....Irigységből meg hogy legyen valaki aki védelmezi irigyelte hogy exemnek vagyok àltalàban jòl elvoltunk. Ajàndékok közös programok.....Bàr jò hét volt ezzel a lànnyal utàna tettünk ùgy mintha meg se történt volna. Olyan volt mint egy verseny lada egy utcai golf utàn. Vad és izgalmas de a golf megbìzhatò és néha lehez vele vadùlni.
2016. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 átérzem a helyzeted ,csak nekem annyiban volt más a helyzet ,hogy a nős pasi a képembe vágta,ha nem lenne senkije akkor megdugna és ez rohadtul fájt.
2016. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindkét nemnél kb ugyanúgy működik, mindegy, hogy most egy nő vagy egy férfi kezdeményez..általában az ilyen emberek nem gondolnak a következményekre, nem érdeklik pl az általad is felvázolt kérdések,ők csak egy célpontot/trófeát látnak, akit meg kell szerezniük.. van egy mondás: "Ha szeretsz valakit, engedd el, ha visszajön mindig a tied volt, ha nem akkor soha se volt a tied."

Nem lehet ez ellen máshogy védekezni szerintem,ha valakinek el lehet csavarni a fejét, akkor az legalább annyira hibás, mint aki lecsapja más kezéről a pátját..

2016. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!