Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt, hogy rámozdultatok valaki párjára?

Figyelt kérdés
Pl: tudtátok, hogy az illetőnek van barátnője, ennek ellenére mégis bepróbálkoztatok. Ha volt ilyen eset akkor miért tettétek? Csak 1 alkalmi együttlétet akartatok vagy annál többet? Nem volt bűntudatotok, hogy más kapcsolatába rondítotok bele, főleg ha minden kiderül? Nem féltetek, hogy ezt még visszakapjátok az élettől? A kérdés nem provokáció, csak kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondolt amikor ezt tette.
2016. dec. 22. 18:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Velem eddig egyszer volt hasonló és nem is szeretem az ilyesmit.

Egy volt barátommal jöttem össze újból szex céljából. Tudtam, hogy csajozós, ezért gondoltam biztos van valakije (egyébként ő azt mondta, hogy szingli). Úgy voltam vele, hogy ilyenkor nem okozok nagy kárt, mert az aktuális barátnője vagy buta, ha nem veszi észre/vagy elfogadja, hogy ő ilyen és nagy eséllyel elhagyja a srác egy idő után.

Később tényleg kiderült, hogy van legalább 2 csaja még rajtam kívül, de hamar be is fejeztem vele a dolgot. A későbbiekben nem szeretnék több ilyet.

2016. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!