Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem akar, vagy valaki mást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem akar, vagy valaki mást? Mit tegyek, hogy ne legyen meg ez a függőség, hogy ne csak vele érezzem jól magam?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok lassan együtt párommal, akit már kiskorom óta ismerek. Sokszor ránk jön a nostalgiázás, így egyik alkalommal elmesélte, hogy egyik nap elhatározta, hogy az "övé leszek".. Hát így is lett. Mostanság aztérzem kezd hozzám szokni, én is hozzá, mintha függnek is tőle kissé. Van egy lány akivel sokat lóg. Attól tartok, hogy róla is így vélekedik, hogy az övé kell legyen. Véleményekre lenne szükségem.
2016. dec. 22. 21:35
 1/2 Smiley18 válasza:

Mennyi idős vagy?

Beszéljétek meg. Vagyis próbáljátok meg megbeszélni. Ki ez a lány... Mit jelent neki...stb. Szerintem minden rendben lesz. 4 év az hosszú idő. Egy idő után elmúlik a szerelem vagyis gyengül és szeretet, ragaszkodás váltja fel.

2016. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Hát így is lett. Mostanság aztérzem kezd hozzám szokni, én is hozzá, mintha függnek is tőle kissé."


Mármint itt a megszokásra gondolsz, ha jól értem, ugye?

A ti kapcsolatotok igen meghatározó, nem csak hogy ( gondolom) az első, hanem hogy kiskorotok óta ismeritek egymást.

Az nem baj, ha nyitott szemmel vagy, ha pedig így érzed, arra érdems figyelni, hogy vigyél a kapcsolatba egy kis szenvedélyt, töltsetek minőségi időt együtt, próbáljatok ki valamit, amit eddig nem csináltatok, stb. Szóval hangolódjatok egy kicsit jobban egymásra.- Ez olyankor is segít, ha valaki más is képbe kerül. De ne aggódj, egyszerűen csak koncentráljatok jobban egymásra, ilyen előfordul egy hosszú kapcsolatban, vissza lehet hozni a dolgot.

2016. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!