Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos féltékenység?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt. Sajnos még nem alakítottunk ki túl bensőséges viszonyt mert heti 1 szer tudunk kb találkozni. Volt h 3 hétig nem találkoztunk vizsgái miatt de én "megértő" voltam. Most vasárnap mondta meg, hogy távolság miatt nem megy neki tovább és nem akarja ezt csinálni velem mert kedves, odaadó fiú vagyok. A szülei is nagyon megkedveltek. Másnap hétfőn idejött hozzánk (elég messze) és sétáltunk mert kihívott. Mondta hogy elhamarkodott döntés volt..és nem felnőttként viselkedett. Mondta,hogy az előző kapcsolataiban kidobták és megbántották, így félt, hogy mivel komolyodik(elkezdtem megbeszélni vele a szex témát is de csak szépen nyugodtan) így a rossz tapasztalatra való tekintettel majd én is megbántom. De utána este végigbeszélte az estét az anyukájával aki kedvel engem és mondta h belátott dolgokat.

Én túllendültem ezen és folytatjuk. Megkérdeztem hol szilveszterezik és azt mondta, hogy még barátnőjével nyáron megbeszélték, hogy együtt szilvesztereznek. Azt írta h a barátnője ismerősei lesznek ott mert van akinél megengedték h többen legyenek.

Ilyenkor normális ha féltékeny vagyok(nem nyilvánítom felé ki) mert hát kitudja ha házibuli feeling akkor az lehet persze csak csajos este de lehetnek ott fiuk is. És így már kicsit zavaró. A barátnőm 25 éves én pedig 22. Ti mit tennétek, mert az a helyzet, hogy én szerelmes vagyok és ő meg a családja is tényleg rendes, a lány is jól tanul az egyetemen, dolgozik is szal kevés ideje van azért.

Köszönöm a válaszaitokat



2016. dec. 22. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Amikor először olvastam, azt hittem, hogy ilyen 16-18 évesek vagytok, de hogy 22 meg 25...
2016. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A 22 az uj 16
2016. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár a mi kapcsolatunk és szilveszterünk lenne :D én a barátnőmnél fogok,fiúk is lesznek, a párom nem jön én meg nem kezdek ki másokkal. Ennyi :) szóval szerintem kár aggódnod!
2016. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a csajodban is lehetett volna annyi, hogy megkérdezi a barátnőjét, hogy nem vihet el e téged szilveszterezni.
2016. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát az elsőnek megy a like, nekem is ez jött le:)
2016. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem csak egyszerűen nem biztos magàban bizonytalan !Hagyj neki időt !
2016. dec. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem azért fura, nem csak nálad olvastam, hogy külön szilvesztereznek, mert még csak 3 hónapja vannak együtt. Nem értem. Távkapcsolatban vagytok és azt a lehetőséget, hogy szilveszter alkalmából pl olyan programot csináljatok, ahol 1. együtt lehettek, 2. közelebb kerülhettek lelkileg is egymáshoz, 3. érezhetnétek együtt is jól magatokat... Azért nem értem az idő kell dolgot neki, mert végülis 3 hónapja vagytok együtt, amiből egy kezeden megszámolod hányszor találkoztatok kb... Szóval volt 3 hónapja azért arra, hogy valamire jusson veled kapcsolatban szerintem! S még most sem tudja?

Azt írásodból látom, hogy te vele akarsz lenni! De ha ennyire nem tudja... Az is jelent valamit.

2016. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ezt kár erőltetni. Nem tudom mit szórakozik a csaj. Ha komolyan gondolná a kapcsolatotokat akkor meghívna téged is a házibuliba. Nem lehet, hogy gáz neki h fiatalabb vagy? Én biztos nem jönnék össze egy 22 evessel, ebben a korban ez sok, hiába 3 év. De bakker így hogy akarjátok egymást megismerni ha jeti 1x taliztok és még a kib.szott szilvesztert se együtt töltitek. Tiszta gáz az egész. Szerintem keress egy másik lányt.
2016. dec. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyj neki időt, ha kérdőre vonod meg ilyenek akkor csak feljönnek benne a régi rossz emlékek és elijeszted. És nem kell mindent megbeszélni, majd alakul a szex is amikor már megbízik benned.
2016. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek azért baromira nincs igaza, én ugyanígy vagyok a barátommal, csak egy évvel fiatalabbak vagyunk (24-21) és senki sem mondaná meg soha. Igaz mi nem is játszmáztunk, és már 1-2 hét után bensőséges viszonyt alakítottunk ki, de azért ezt így kijelenteni nem kell, mert minden ember más. Hacsak nem üvölt kívülről láthatóan a dolog, akkor nem hiszem, hogy ez tényező, akár egykorúak között is lehetne ez. Amúgy szerintem jogos a féltékenység, ha van párom, én is együtt szilveszterezek vele. Az exem is próbált kihátrálni mindig, aztán kiderült, hogy nem is szeretett sose igazán...
2016. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!