Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon megbantott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megbantott bar allitasa szerint nem szandekosan de nekem még mindig fáj, mit tegyek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Belikeolt egy lanyt akit en nagyon nem kedvelek mert anno ranyomult baratomra.o megmondta neki h hagyja mert soha nem lesz kozottuk semmi.de par napja belikeolta a csaj kepet.ez nekem nagyon rosszul esett.mondta hogy ha tudja h ez nekem rossz akkor nem teszi mert szandekosan nem okozna senkinek fajdalmat.mondtam neki hogy oke,akkor vonja vissza a likeot.mondta h nem mert hat az milyen bunkosag..bunkosag egy like visszavonasa egy olyan embertol akivel havi 1x futott ossze melohelyen???de mikor az exe anno feltekeny volt ram akkor engem szo nelkul torolt az ismerosei kozul..az nem bunkosag igaz????de egy like visszavonas egy senkitol az annak szamit...persze....
2016. dec. 23. 07:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen.en is igy gondolom..de megcsak ossze se futna mar vele mert azt mondta nekem h kirugtak a cegtol..szoval ahogy en latom fontosabb egy volt kollega lelki vilaga mint az h nekem ez mennyire faj h a keresemet semmibe veszi..
2016. dec. 23. 09:00
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
Ma ez nem tetszik, holnap az nem tetszik, holnapután megint más nem tetszik, neked fáj. Jó úton jársz, hogy el mard magad mellől ezt a pasit.
2016. dec. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tanuld meg kedves kérdező hogy nem körülötted forog a világ. Rányomult a csaj és akkor mi van? Elutasította nem? Nahátakkormeg.


Kb akkora hisztit csapsz egy szaros like miatt mintha a nyelvét dugta volna le a torkán.


Hú ő meg törölt mikor az exe féltékeny volt? Jajj istenem, most mi lesz?

Gyerekek vagytok még, majd kinövitek...

2016. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13# könnyen lehet, hogy le is dugta. Különben mit érdekli? Ha barátnőm van és valakit le kellett vakarnom magamról és elmagyarázni h soha semmit nem akarok tőle, akkor nem lájkolom a képét, mert a végén még féreérti. És kezdhetem élőről. Másrészt gyanítom a kérdezővel is így jött össze.
2016. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem,velem nem igy jott ossze.amikor en megismertem akkor még nem letezett a facebook.es igen en is mondtam neki h avval h belikeolta avval a csaj siman felre ertheti a dolgokat es azt gondolhatja h megis akar tole valamit.erre azt mondta a baratom h nem mindenki ugy gondolkozik ahogy en,es nem fogja felre erteni
2016. dec. 23. 11:48
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem,velem nem igy jott ossze.amikor en megismertem akkor még nem letezett a facebook."


Szóval már több mint 12 éve együtt vagytok, és ilyeneken problémáztok? Lenne hova fejlődnie ennek a kapcsolatnak. Főleg, hogy elég nagy zavart érzek az erőben.


"de mikor az exe anno feltekeny volt ram akkor engem szo nelkul torolt az ismerosei kozul.."

2016. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12 éve ismerhetik egymást, de nem feltétlenül jöttek össze egyből akkor.
2016. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a gáz, hogy kérsz valamit, és nem teszi meg - a többi lényegtelen.

Én megtettem ennél erősebb dolgot is, mert őt zavarta - szerintem nincs igaza, de hát ő a legfontosabb az életemben.

2016. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!