Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akit mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit mostanában, karácsony előtt hagyott el élete párja, és nem tudja feldolgozni? És senkije, sőt semmije nincs, kilátástalan az élete?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, ezen az oldalon fogom tölteni a karácsonyt, annyira magányos vagyok.


Belepusztulok, hogy elment. Lelkileg, fizikailag, anyagilag... mindenhogy a padlóra küldött.

Az az ember, aki 12 éven át, néhány hónappal ezelőtig még egy teljesen más ember volt. Aki feleségül akart venni, jövőre kisbabát akartunk, építkezni akartunk, utazni akartunk...és hirtelen mindennek vége szakadt.

Egyik napról a másikra ment el.

Nem akarom túlélni, semmi nem működik nélküle.


2016. dec. 23. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Kitartas keress egy egyhazi kozosseget

Segits masokon elmulik a banatod

Ps nem eleted parja..

2016. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az segitene, ha felismerned a helyzetet. Az az elfogadas elso lepese. A kapcsolatotok valoszinuleg alapbol belulrol rohadt, csak te a sok terved kozott (ha 12 evig valakinek csak a baratnoje vagy, akkor ott egyedul te tervezel hazassagot - a ferfi nem) ezt nem vetted eszre. Senki nem lep le egyik percrol a masikra, ellenben ha boldog vagy, akkor azt latod, amit latni akarsz.
2016. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

már hogyne lenne.. de az élet nem áll meg.

hidd el hogy az a sablon duma amit mindenki nyomat: " az idő majd mindent megold" -nem véletlenül mondják..

a lényeg hogy nem szabad magad elbagatellizálni, mert akkor bele esel egy olyan mélységbe amiből nehéz segítség nélkül kikerülni.

lezárult egy szakasz az életedben, de ezzel egyidejűleg kezdődik egy másik is, ami lehet hogy sokkal jobb lesz mint az előző :)

2016. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnàlom !Próbàlj meg nélküle êlni és gondold cégig hogy mi nem működött!Lehet eddig nem vetted észre hogy mi volt a probléma a kapcsolatotokban és most legalàbb lessz időd àtgondolni tudom nehéz hisz lelkileg kötődsz még hozzà de előbb utóbb elkell engedni és egyszer csak azt veszed észre hogy nélküle is van êlet vannak màs férfiak akik jobban megbecsülnek majd !Eleinte ez hihetetlennek tűnik de később jobb lessz!
2016. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz ez most, de fogd fel pozitívan! Ugyanis minél hamarabb vége egy rossz kapcsolatnak, annál jobb. Kevésbé sérültök (+még szerencse, hogy nincsenek gyerekeitek) és így van lehetősége mindkettőtöknek egy jobb kapcsolatra. Persze gondolkodj el és vond le a tanulságot, mert ha az emberrel ilyesmi történik ott ő is hibázik...(én elgondolkodnék azon amit 2-es írt)

A karácsony meg nem számít szerintem, ugyanolyan nap mint bármelyik más és hamar elfognak telni az ünnepek (legalább lesz lehetőséged egy kis magányra, hogy feldolgozd).

Ha pedig jobban leszel szerintem mozdulj ki: jó alkalom erre egy szilveszteri buli (sosem tudhatod hol, mikor futsz össze a következő pároddal! :) )

2016. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat, igazából mások történeteire számítottam, nem ilyenre.

Nem volt rossz kapcsolat. Elsősorban én nem akartam sem gyereket, sem házasságot. Nincs családunk, nem lettek volna segítő nagyszülők, és sosem jártunk kisbabás ismerőshöz, valamint idegesítettek is a gyerekek.

Kb 28-30 éves koromig őszintén úgy voltam vele, hogy nekem nem kell gyerek.

2-3 éve kezdett el megérni bennem a gondolat, már cukinak tartottam őket, és egyre inkább vágytam rá.

Ő már mondogatta egy ideje, hogy nem bábbá.

És az esküvőt is.

Nem voltunk gazdagok, és az évek során néha bementünk egy ékszerboltba tájékozódni.

Első tengerpari nyaralásunk össz-vissz 90 ezerbe került, a ásodiknál már okosak voltunk, busz + szállás összesen volt 50 ezer, és ezek a görögországi utak nagyon-nagyon sokat jelentettek, nagyon boldogok voltunk, örök emlék.

Aztán jött a városunkba fapados légitársaság, kb 6000 ft-os jegyekkel.

Szóval mikor ékszerboltban megkérdeztük a gyűrű árát, kb 100-120 ezer lett volna. Nagy város, sok helyen voltunk, sőt, minden egyes helyen. Ennél nem volt olcsóbb, és én nem is akartam soha egy vékony gyűrűt. Amikor a kettőnk méretét kiszámolták (neki nagyon nagy keze van) és megmondták az árat, én voltam az, aki azt mondta, hogy inkább utazzunk ennyi pénzért.

Mindketten vágytunk az utazásra.

és igenis szerettük egymást, sőt, ő jobban rajongott értem, szerelmesebb volt, éveken át, ha összekaptunk, ő jött szinte azonnal békülni, még akkor is, ha neki volt igaza.

Ő tervezgette, hogy alakítsuk át a házat, mi hova kerüljön, mindig nézte a lehetőségeket, csodálatos ember volt.

Elrontottam, hogy akkor nem csaptam le a lehetőségre.

De komolyan mondom, az volt ennek az oka, hogy sok nő nyaggatja ezzel a pasiját, és az őrületbe kergeti...én pedig nem akartam ilyen lenni. Én meg akartam várni, hogy ő maga akarja ezt, odaálljon elém, hogy ez a vágya...ne azért húzzon be egy ékszerboltba, mert furcsa hangsúllyal utaltam rá, hogy "láttad facebook-on, hogy xy-ék is összeházasodtak?"

a baba szintén.

ő nagyritkán megemlítette, én meg mondtam, hgy "hová tennénk?"

volt bennem sok-sok félelem. nem értek a gyerekekhez, és egyikünknek sincs már anyja, hogy segített volna. rettegtem a hatalmas felelősségtől, és ő ezt nem tudta, sosem támogatott, hogy ne aggódjak, ketten megoldjuk.

az is közrejátszott ebben, hogy sok nő között dolgozom, és pl ha beteg a gyerek, vagy ovi/iskolaszünet van, az egyik kolléganőm hálálkodva mondja, hogy nem is tudja, mit csinálna, ha nem lenne anyja is meg nagyanyja is, aki bármikor ugrik, + mellette még anyós is. a többiek is mind mondják, hogy anno a gyerekek az egész nyarat a nagyszülőknél töltötték. mi ezt nem tudtuk volna megoldani, hiányzik a család. nem csak emiatt, érdekből. amúgy is nagyon hiányzott, hogy senkink sincs, nem csak a bajban.


ha valakinek van saját története, szívesen fogadom. vagy ha vki beszélgetni akar a fájdalmáról.


persze, nem kifejezetten a karácsony miatt rossz. bármikor rossz lenne.

de a karácsonyt annyira szerettem. annyira készültem rá mindig. szívből vettem mindent, sütöttem, főztem, feldíszítettem a házat, kis programokat szerveztem, vagy összebújva tévéztünk. a várost bejártam hogy örömet okozzak Neki.

2016. dec. 23. 18:38
 7/16 anonim ***** válasza:

Hasonló sztori nálam.


Szerencsére ez már a második karácsonyom lesz az exbarátnőm nélkül, most már nem fáj.

2016. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nekem ugyan még nincs gyerekem, de az exemmel nagyon szerettünk volna, közös házunk volt, stb., tényleg vele terveztem már a hátralévő életemet, éjt nappallá téve azon dolgoztam, hogy legyen egy szép otthonunk, ahová majd megérkezhet a gyerek, tényleg majd meggebedtem a munkában.

És tudod, hogy lett vége?

Kijelentette, hogy nem bírja tovább, hogy állandóan dolgozok, úgyhogy ő társkeresőzik, és hogy elmegy randizni valami nyomorult gyökérrel, akit ott szedett össze.

Na de persze azzal is elégedetlen volt már régóta, hogy a házzal nem haladunk úgy, ahogy szeretné, gyakorlatilag lehetetlen elvásárokat kezdett felém támasztani, legyen rá sok időm, de a ház is épüljön fel varázsütésre, max. akkor bírtam volna ezt teljesíteni, ha nyerek a lottón.

Úgyhogy erre már azt mondtam, hogy csinálsz amit akarsz, nem érdekel. Elment randizni, én másnap le is léptem, egy pillanatig nem gondolkodtam rajta.


Kvázi nekem is teljesen összeomlott az addigi életem, nem maradt semmim, se jövőm, se házam, a terveimnek annyi volt egy pillanat alatt. És még csak egy gyerek se jött össze.

Kezdhetek mindent elölről, a nulláról, totál egyedül, senkire se számíthatok, és fogalmam sincs, hogy merre.


De b@sszameg, nem fogom akkor se kinyírni magam, ha mást nem, élek az apró örömöknek, amúgy meg sose lehet tudni, mit hoz az élet, ha feladom, akkor viszont biztos, hogy nem hoz már semmi jót.

2016. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ő is azt mondta, hogy talicskán tolta haza a pénzt.

És nyom nélkül eltűnt.

Mert a házzal szinte semmit nem haladtunk, hiába voltak terveink.

hazahozta a pénzt, de mindenből a márkásat vettük meg, hiszen megtehettük... sok-sok márkás édesség, havi szinten több tízezerért. A kajákat is feleáron meg lehetett volna oldani, és ha azt a havi 100-at félretesszük, akkor az évek alatt az sok millió lett volna, ma mindenünk meglenne.

De tudod, mit mondott erre? Hogy nem azért gürizik, hogy ne vehesse meg, ami megtetszik. Ha már megdolgozik érte, akkor élvezni akarja.

amikor költöttünk a házra ... igaz én kerestem kevesebbet - akkor azt az én cafeteriámból vagy éves jutalmamból tettük.

ha valamire több tízezret kellett kiadni, akkor ő húzta a száját, ezeket én fizettem, mert a plusz pénzeket (caf. + jutalom) félretettem. lehet hogy az övéből vettük a kaját, de én fizettem mindvégig a lakáshitelt és a rezsi nagyobbik részét.

arról nem beszélve, hogy havi 50-100 ezret vitt el a kocsija, mert megmondta, hogy ő már elkényelmesedett, és nem fog buszozni.

lehet hogy ő dolgozott többet, meg keresett többet, de ő is költött többet, és ő nem is akarta igazán a házat rendbehozni.

és közben ő is keresett mást. mert kevés volt neki, amit én nyújtottam.

részben ezért, mert nem mentünk sehova. 1000000 helyre mentünk, de azt szajkózza, ahova nem mentünk. ha nem teszem félre azt a pár tízezret, akkor oda is elmehettünk volna, valóban, csak akkor a büdös életben nem tudunk kicseréltetni egy ablakot, vagy csepézni, vagy ilyesmi. járhattunk volna étterembe, aztán élünk örökké egy putriban.

persze mikor összeraktam a képet, és elmondtam, hogy egyébként 100000 helyen voltunk, akkor talált mást kifogást, hirtelen a stílusomban látta a szíkatás okát. ami amúgy 11 éven át megfelelt neki, sőt így akart feleségül venni... de mikor megismerte az új nőjét, akkor hirtelen ez is baj lett. próbálja a saját lelkiismeretét tisztán tartani és tudat alatt mindent rám kenni, és az istennek nem ismerné be, hogy a harmadik miatt mentünk szét. azt mondja, nem volt már boldog, de azért tervezgette, hová tegyük a karácsonyfát, a baba előtt menjünk el még utoljára a tengerpartra, nagyobb kocsi kell mert családi autó kell, melyik legyen a gyerekszoba... ilyeneket tervez egy boldogtalan ember?


ha te ilyen hirtelen le tudtál lépni, és nem is viselt meg, akkor te már nem is szeretted? egyik napról a másikra ezt nem lehet lezárni, akármit is tesz a másik. ő megcsalt, szrban hagyott minden tekintetben, én mégis visszavártam, kész voltam neki mindent megbocsátani, de ma már nagyon mocskos módon viselkedik.

ha te érte dolgoztál, kettőtökért, akkor ezt meg kellett volna beszélni, tisztázni, ki mit akar, mi volt a baj, min ment el az egész. találni egy egészséges egyensúlyt a munka és a magánélet között. még ha közben félre is ment.

én is ezért könyörögtem heteken át. üljünk le, beszéljük meg, tisztázzuk le, még ha van is más. értelmes ember módjára beszéljük meg. heteken keresztül állította, hogy nem tudja, mit akar még, lehet vssza fog jönni, még nem tudta lezárni, stb... mégsem volt heteken keresztül annyi benne, hogy leüljünk és megbeszéljük. néha odajött a munkahelyemhez, kimentem az utcára 5 percre, de az nem olyan. leülni, és őszintén válaszolni a kérdéseimre. 1000 kérdésem volt, nem tagadom. de soha nem kaptam választ ezekre. pedig nem zaklatni akartam, csak megérteni, mi miért történt. sosem jött, sosem tudtuk megbeszélni. mindentől idegbeteg lett, ordított velem.

nálatok ez a beszélgetés miért nem történt meg, ha előtte közös életet terveztetek?

2016. dec. 23. 19:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez egy tipikus kihasználó sztori. Nem tudom, mennyi idős vagy, de egy normális lány talál párt gyorsan, csak el kell felejteni azt aki átvert.
2016. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!