Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig én kezdeményezek:/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én kezdeményezek:/ Hogy változtassak? Többi lent.

Figyelt kérdés

2 éve vagyok 1ütt a barátommal. De lassan felcserélődnek a szexben a szerepek. Mármint a kapcsolatot úgymond ő irányítja, de a szex az más:S...Mindig én kezdeményezek. És gyakran neki nincs kedve. Ennek nem fordítva kéne lennie???

Ráadásul, ha én nem kezdeményezek akkor ő sem. El akarom érni, hogy én dönthessek, hogy ne én legyek az akinek a szex kiváltság:S...Hogy csináljam?


2010. máj. 3. 11:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja én 19/L

ő 22/F

2010. máj. 3. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A szexet mindkettőtöknek ugyanannyira kéne kívánni. Az nem kiváltság senkinek. Ha megpróbálsz valamit beújítani, akkor lehet belőle valami.

Mondjuk azért szar dolog elképzelni, hogy mi lesz veletek 20 év múlva, ha már a szexet sem kívánja a fiú, és ráadásul, hogy már MOST...

2010. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
én nem szexelnék és szakítanék.
2010. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

próbáld megtudni mi az amiért unja...

mi az amiben változtatni szeretne

2010. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha felhozom a témát, egyből azzal jön, hogy ne erőltessek rá semmit:S

Én nem is akarom, hogy úgy érezze, mintha ez olyan kötelező dolog lenne. Szóval valamit a viselkedésemen kéne változtatni, de mit??

2010. máj. 3. 12:28
 6/11 anonim válasza:
Szerintem megcsal. Bocs, ez van.
2010. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 stalone ***** válasza:
Unnya már a csunyád meg mindened ezen mindenki átmegy de valaki átmegy valaki pedig megragad és ott hogy unalmas és más kel neki. Adj neki valami ujat... mondjuk szivd le ugy hogy behorpad a homloka is, meglátod bele szeret a dolgokba ujra.
2010. júl. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem is valamit újítanod kellene bár én nem úgy mondanám ezt mint az előttem szóló :D az kicsit bunkó volt :D találj ki valamit amitől újra szexelni akar majd veled egyfolytában :P valami érzékit és izgatót :)
2010. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
eljött az anális közösülés ideje
2010. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Horváth Döniz válasza:

Lehetséges sőt biztos hogy unja valamiért a szexet.

Lehet hogy felkéne dobnod valamivel, lepd meg akárhogyan:) Valami szexi fehérnemű gyertyák..esetleg pezsi:) Tök jó dolgokat lehet csinálni hogy a barátodat meglepd valami kis aprósággal:) Esetleg egy erotikus tánc:P és máris megjön a kedve:)

2010. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!