Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van mostanság ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templeton Peck kérdése:

Mért van mostanság ennyi szingli nő?

Figyelt kérdés

Először is kellemes ünnepeket.

Aztán nézem a társkeresőt, teli van jobbnál jobb nővel, "arra várnak, hogy megdugjam őket" /bocs hogy paraszt vagyok, csak ahogy az egyik ismerősöm mondta anno biztatásul"

Van amelyiknek még gyereke is van, de jól megszívta alapon keresi még mindig az igazit, aztán vagy írnak vagy nem, de válogatnak, bele esnek ismét abba a csapdába, hogy megint a fehér lovon c nótát keresik.


2016. dec. 25. 00:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%
attól mert regisztrálva van egy társkeresőre még nem jelenti azt, hogy szingli!
2016. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

Mert aki megteheti (meg tudja oldani egyedül a megélhetését, független) inkább egyedül és önállóan él. Max akkor kezd kapcsolatba, ha tényleg szeretné és nem a szükség viszi rá (mert hogy együtt könnyebb fizetni a kiadásokat).

Egyébként sokszor a szingli emberek boldogabbak. Nem kell senkihez alkalmazkodniuk, nincs veszekedés, nincs családi bántalmazás, zsarolás, családtagok kiszolgálása, stb.

2016. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Óriási tévedésben vannak itt egyesek. Én ugyan nem vagyok fenn társkeresőn, de szingli vagyok, egyedül nevelem a gyerekemet. Igen, válogatós vagyok és nem, nem a szőke herceget keresem, vagy az unatkozó milliomost. Nekem az illető természete fontos. Tudom, hogy mindenki meg van róla győződve, hogy ő csupa belső érték, és én ezt nem is vonom kétségbe. De tudom, hogy milyen vagyok és mit akarok.

Korábban sem választottam rosszul, mert a volt férjem nagyon is értékes, intelligens ember. Szerelmesek voltunk. A szex nem működött jól kettőnk között, akkoriban azt mondtam, nem vagyok felszínes, a szex nem minden. Több év után kiderült, hogy ha nem is minden, de rohadtul sokat jelent.

Szóval most már tudom, hogy mi volt a hiba a korábbi döntésemben, merre kell korrigálnom, de továbbra is fenntartom hogy csak a számomra megfelelő intelligenciájú, stílusú emberrel vagyok hajlandó együtt lenni, aki olyan nőre vágyik, mint én. Csak azért, hogy legyen valaki, meg ketyeg az óra meg egyéb hülyeségek....nem kell, mert boldog vagyok egyedül is és teljes életet élek. Ha egy párkapcsolat nem hoz egy vágyott pluszt, akkor nem kell.


Tudom,hogy a társfüggő embereknek ezt nehéz megemészteni, és inkább úgy állnak hozzá, hogy minden szingli nő idióta vagy elviselhetetlen, ha már egyszer szingli és ezen nem igyekszik mindenképp változtatni. Azonban itt a szomorú igazság: jóból csak még jobba vagyunk hajlandók lépni....

2016. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Véleményem arról hogy ki kezdeményez párkapcsolatot..


100% a nő


több száz lánynak küldtem itt képet már Rengeteg lányal irkáltam már itt,mind azt mondta csodálatos pasi vagyok,és nem számit hogy nézek ki,csak az számit belül milyen vagyok,aztán képcsere után elpárologtak,még tiltottak is. Miért nem öszinték az emberek?



Az hogy valaki nem olyan csúnya az még nem jelenti azt hogy járna is vele,ezt inkább a nők kegyes hazugságal palástolják,tehát nincs veled baj,szerintem aranyos vagy stb..


persze ha egy iszonyat jó pasi képét küldöm el nekik akkor már öszinéték és azt irják hogy micsoda jó pasi,járnék veled talizunk stb..



tehát vágod a külömbséget?



ja igen a magányos lányoknál a második verzió van mindig

2016. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!