Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim megrángatott! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megrángatott! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleinte jó volt a kapcsolatunk,de én eléggé féltékeny voltam(kiderült ok nélkül) és párszor idegbe jöttem, és megkarmoltam barátom arcát. Pár hét múlva ismét vitáztunk, akkor meg megütöttem a fejét. Nagyon megbántam, de tényleg és utána már egyszer se nyúltam hozzá . Kb fél év múlva berúgtunk barátommal és veszekedtünk,ő alapból nyűgös kedvében volt és a vállam és a nyakam közt megfogott és megrángatott és kiabált,hogy higgadjak le és hagyjam békén. Nagyon kiakadtam,ez felér egy veréssel is,elhagyjam? 21L ő 23fiu
2016. dec. 26. 17:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Par napja tortent az eset...
2016. dec. 26. 17:15
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Kezdjük ott hogy ez nem megverés.Voltam hasonló helyzetben hasonló lánnyal.A másik hogy te magad mondtad hogy megkarmoltad,megütötted a fejét és még te akarnád elhagyni mert ő megfogott és megrángatott hogy higgadj le?
2016. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Túl kedves volt a lányokkal és felreertettem .. és kiakadtam. De nyomoztam utána és kiderült hogy nem megcsalós. Félreértettem, dühös voltam stb.. :( de ez rosszul esett akkor is
2016. dec. 26. 17:18
 4/19 A kérdező kommentje:
Mikor pár napja vitazunk már nem bántottam csak vitáztunk. Aztán megrangatott
2016. dec. 26. 17:19
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

A címet olvasva pusztán annyit akartam kérdezni: miért vagy még vele?


De a leírás alapján már látom: ugyanolyanok vagytok. Egyikőtök sem alkalmas normális párkapcsolatra. Tudlajdonképpen ha úgy vesszük, illetek is egymáshoz.

Csak gyereket ne vállaljatok, ne tegyetek ki egy ártatlan lelket annak, hogy debil környezetben nőjön fel.

2016. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Megérdemelted. Örülj, hogy nem pofozott jól fel!
2016. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
senki se karmoljon és rángasson senkit és akkor nem lessz testi sértés továbbra sem
2016. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A legrosszabb ***** válasza:
13%
A kedves GYK-s leányzók, remélem, naplózzák, hogy kizárólag a mai nap folyamán kb. minden második kérdésben egy agresszív, alattomos féregről problémázik a kérdést feltevő felhasználó. Mindezek után cáfolják meg, hogy a nők többségét nem vonzzák a bunkó, arrogáns, nagyképű suttyók.
2016. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kolosszus22 ***** válasza:
97%

Inkább neki kellett volna már az első karmoló, fejcsapkodós mutatványod után dobbantania, kinek kell egy ilyen idegbajos, önértékelési zavaros, hisztérikus kis p*csa!?

Az meg h a válladnál fogva megrángatott, hát verésnek azért erős túlzás, de amúgy igen, szakíts vele. Sztem már a tüke ki van veled.

2016. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
Látod, így jár az, aki a nagy arcú paraszt pasit választja a normális életvitelű tisztességes pasi helyett...
2016. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!