Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez most bosszu, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez most bosszu, hogy nem ir?

Figyelt kérdés
Huszonevesek vagyunk es oktober ota egyutt, jol indult, a srac volt beindulva, napi beszelgetesek,jo szex. Csak sajnos nem egy varosban lakunk es nem mondhatom felvallalt komoly kapcsolatnak. Sajnos anyagi gondok miatt az utobbi harom hetben nem talalkoztunk, en meg bizonyos ok miatt, teljesen beindultam, hisztiztem, nyomultam, most egy hete ki is mondtam, hogy komolyat akarok, de o meg nem vagyik arra. Nem is volt ezereve baratnoje. Es kozben egy baratja ram irt volt, faggatozott, hogy csak most jott ra, hogy mi beszelunk, aztan meg en irtam ra es persze a fotema mi lettunk. Most karacsony elott a "pasim" aranyos volt, latni akart, de nem jott ossze. Tudtam hogy elfoglalt karacsony napjan, ezert nem kerestem, de o sem, vasarnap meg rairtam a baratjara, pont iszogattak egyutt, az meg tett egy flortolo mondatot, en meg visszautasitottam es erre mondta hogy a szerelmemnek baratnoje van egy ideje, amit nem hiszek, de a szerelmem most meg csak el sem olvassa az uzenetemet, itt vagyok ketsegek kozt, lehet, hogy ez lecke ne kivancsiskodjak, vagy igy egyik naprol a masikra kilep az eletembol? a baratja mondta, hogy kerdezzem meg a szerelmemet, aki persze nem valaszol
2016. dec. 27. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy kozel lako baratnoke
2016. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is van neki
2016. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
attol valaszolhatna, nem olyannak ismerem, aki nem oszinte
2016. dec. 27. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy valaszolna. Megos mit mondjon? Van egy masik csaj? Jo hogy ugy lenne persze tisztesseges, de akkor nem maradnal ott neki talonban. Igy lehet neki kozelebb baratnoje, plusz amikor te raersz es tudtok talalkozni, akkor teged is megdug. Ilyen egyszeru...
2016. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En most csak annyit irtam neki, hogy boldog karacsonyt. Es arra sem ir, azelott meg ket nappal meg latni akart, fontos voltam, mindennap beszeltunk. Egy nap alatt valtozhat?
2016. dec. 27. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy pillanat alatt is,ha olyan hatas eri az embert. Nala jelen esetben ugy tunik, egy masik csaj.
2016. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!