Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szolnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok hozzá, ha a párotok?

Figyelt kérdés
Mit szólnál hozzá, ha a párotok heti több alkalommal is elmenne szórakozni hajnali 2-3-ig? Szerinted ez normális egy párkapcsolatban?
2016. dec. 27. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
16-26 eves kor kozott normalis. 50-ev korul annyira mar nem az.
2016. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Normális dolog heti 3-4x hajnalig szórakozni a párod nélkül?
2016. dec. 27. 11:12
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát én heti 1-2-t tudnék elfogadni, ha esetleg havi 1-2-szer engem is elvinne.

Ha mindig CSAK egyedül megy és tényleg heti 3-4x hajnalig nyomja, az azért bántana.

2016. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Manócska1 ***** válasza:
bántana
2016. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar nem lenne a párom. Szórakozni az ember ilyen sűrűséggel párkeresési céllal megy, de ha nem is, azért az elég beszédes, hogy téged nem akar magával vinni (mondjuk, ez itt azt jelenti, hogy nem hívott magával, vagy te mondtad, hogy mennél, de visszautasította?). Mondjuk, nálam az is visszariasztó ok lenne, hogy a magam részéről sokkal nyugisabb vagyok, így ez egy elég drasztikus életvitelbeli különbség lenne kettőnk között, ami azért igenis valid szakító indok. De egyébként is. Inkább bulizni megy, mint a párjával van? Havi egyszer-kétszer még azt mondom, oké, de heti többször? A-a. Nálam ez nem férne bele.
2016. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Vinne engem is, csak ez fizikailag nem lehetséges. Távkapcsolatban vagyunk.
2016. dec. 27. 11:30
 7/17 A kérdező kommentje:
Havi 1-2x tudjuk egymást látni. Ami engem bánt, az inkább az, hogy ezen alkalmakkor úgy tünik jobban siet el tőlem, mint ahogy teszi azt egy csocsó partiról.
2016. dec. 27. 11:31
 8/17 anonim ***** válasza:
Amíg nem csinál semmit menjen..nem vagyunk egymáshoz láncolva neki is jár a kikapcsolódás mint nekem is. Illetve gondolom nem 40 évesről beszélünk,mikor szórakozzon ha nem most?
2016. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De nem sok heti 3-4x du. 6tól hajnali 3ig? Egy távkapcsolatról beszélünk, heti 1-2 nap dolgozik, 3-4 nap eljár így, és jó formán 1, max 2 olyan nap van, amikor INTERNETEN tudunk egymással törődni rendesen. Szerintem ez így kevés. Nem lenne problémám ezzel, ha heti 1-2 alkalom lenne, vagy legyen 4-5, csak jöjjék haza hamarább, hogy tudjunk még az nap valamit közösen csinálni, az INTERNETEN...
2016. dec. 27. 12:00
 10/17 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, ti nem vagytok kapcsolatban, tehát neked ő nem a párod.

Azért megy bulizni, hátha talál valakit, akivel fizikai közelségbe is kerülhet. Esetleg van is valakije, csak te nem tudsz róla.


Ennek így abszolút semmi értelme, hogy havonta egyszer összejártok du.gni, és mindenki azt csinál, amit akar.

Az ilyen távkapcsolatokba pont ezért teljesen felesleges belemenni, úgyse lesztek egymáshoz hűségesek évekig úgy, hogy évente 10-12 alkalommal találkoztok.

Legfeljebb akkor érdemes ilyen kapcsolatot ápolni, ha ez a laza szexkapcsolat mindkettőtöknek belefér, kis színesítésként, de egymással nem is terveztek semmi komolyabbat.

2016. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!