Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is ki lennétek akadva, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ki lennétek akadva, ha barátnőtök így viselkedne?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem régen jöttünk össze, van közöttünk kb 90 km távolság ezért chatelni szoktunk ha nem tudunk találkozni. Viszont ő szó nélkül órákra eltűnik majd az a kifogása, hogy ő játszott és nem figyelt. Legutóbb másfél napig nem értem utól és nem tudtam hol van és ezt szóvá tettem, de ő úgy vette, hogy nem bízok benne (holott azért sem szóltam hogy exeivel tartja a kapcsolatot, néha velük vásárol stb) és hogy csak azért félek ennyire, mert engem többször pofára ejtettek már, stb..
2016. dec. 27. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát így eléggé ködös a dolog ahogyan leírtad, de én a távkapcsolatba nem bízok tapasztalatból. A tanácsom az, hogy ne lógj rajta annyira, ha nem ér rá, majd ír ha szeretne. Amúgy én nem bírnám, ha az exeivel tartaná folyamatosan a kapcsolatot. Minek? Semmi értelme, csak felidéz, úgy mond lezáratlan dolgokat, én már csak tudom, szóval ha valaki elválik a másiktól hagyja békén. De hát modern világban élünk...
2016. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Vannak emberek, akik utálnak chatelni. Ha csak ez nem működik, akkor chatelgetés helyett állapodjatok meg mondjuk esténként x idő Skype-ban (vagy heti párszor, szvsz bőven elég az is).. Azt én pl. nem bírnám elviselni, ha valaki úgy tekintene a chatre, mint egy élőbeszédes platformra és azonnali választ várna tőlem, vagy akár fél napokat pötyögne mindenféléről, ami nem sürgős - sokan vagyunk így ezzel. A megoldás, ha leültök és megbeszélitek és találtok egy köztes megoldást.
2016. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

"Viszont ő szó nélkül órákra eltűnik majd az a kifogása, hogy ő játszott és nem figyelt."


Ez nem kifogás, ez az igazság! Nem kell állandóan egymás nyakán lógni, ha ő játszani akar, akkor hagyj játszon, ennyi. :)


Párom és köztem 200 km-es a táv. Mi nem chatelünk, hanem SKYPE-olunk, de van, hogy mi is mást csinálunk közben.



"Legutóbb másfél napig nem értem utól és nem tudtam hol van és ezt szóvá tettem, de ő úgy vette, hogy nem bízok benne.."

Itt viszont neked van igazad, mert igazán vehette volna a fáradtságot, hogy leírja, hogy miért nem fogod őt elérni az elkövetkező másfél napban, ez nem telik semmibe, szimplán figyelmesség a másik felé!


Szerintem ennek a beszélgetésnek semmi értelme. Úgy vettem észre, hogy te túl szorosan akarod fogni, ő ezért menekül, sőt, ő meg nem érdekli azt, hogy te is létezel.

Így nem fog működni egy távkapcsolat! Ezt már most mondom.


A távkapcsolat nehéz, saját tapasztalat, ezt mind a két félnek akarnia kell, őszintén, és tenni a kapcsolatért, hogy működjön és nem szabad félvárról venni!

2016. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szergej55 ***** válasza:
Ez annyira nem jó.
2016. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Nézd a jó oldalát! Legalább van idod mas csajokat is fűzni.
2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az még oké, hogy távkapcsolat, de ebből is több fajta van. Ahogy elnézem nálad az a helyzet, hogy egymás megismerése is a távkapcsolat fázisában kezdődött. Így a legnehezebb, talán "lehetetlen" dolog összehozni egy komoly kapcsolatot, tapasztalatból írom. Ebben az esetben, valamelyik fél részéről gyakran felmerül a bizalmatlanság érzése a másik felé, még ok nélkül is, hiszen nem látod, nem érzed magad mellette, nem találkoztok, nem látod a reakcióját, figyelmét stb..Így nehéz a dolog. De az az exekkel való vásárlás, meg ilyesmi, hát én szívnám a fogamat miatta.
2016. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Nemcsak vásárol az exeivel.
2016. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En azon sem lepodnek meg, ha azert tunt volna el masfel napra mert annyira elege lett abbol h egesz nap rajta akarsz logni.


Meg is orulnek toled... a xhatelgetesben az a jo h az uzenet megvar, 2-3 ora mulva is vissza lehet ra irni. Mi csak nyaranta vagyunk messze egymastol, tudom h ez nem ugyanaz... de akkor ugy chatelunk, hha van mondanivalom leirom, ha epp raer, valaszol. Ugyanez forditva. Par ora siman eltelik 2 uzenet kozott. Ha vmi surgos, felhivjuk egymast. Par naponta egy ora skype este.


Ev kozben egyutt elunk, bem az h nem ragaszkodunk egymashoz, de egy messenger nem elo beszelgetes. Hulyeseg annak kezelni.

2016. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Viszont ő szó nélkül órákra eltűnik majd az a kifogása, hogy ő játszott és nem figyelt."


Na abban a pillanatban lenne vége a távkapcsolatnak, ha óránként be kéne csekkolni.


N

2016. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Annál a játszós dolognál 7 óra hosszáról van szó, de am elgondolkodtam a dolgon, leülök vele megbeszélni
2016. dec. 27. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!