Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek en latom rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek en latom rosszul?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy regebben 5 eve talalkoztunk elosszor, nekem nem tetszett annyira, de vegul megszerettem ot. 3 evig voltunk egyutt, amikor egyik naprol a masikra, egyik nap kozolte velem, hogy neki sok ez az egesz, neki is faj, es szeret, de veget akar vetni a kapcsolatunknak. Zokogtam, sirtam es tanacstalan voltam, kesz voltam, o meg mintha pillanatok alatt tultette volna magat rajtam. Mar lett is valakije 1 honap utan, aztan nekem is. Vegul ugyanabban az idoben szakitottunk es veletlenszeruen ujra talalkoztunk, felnottesebb gondokodassal, beszelgettunk es rajottunk mennyire jo ujra egyutt. Ennek mar 1 eve. Most tortentek koztunk vitak, es en mar sokszor elakartam hagyni, de o mindig visszahuzz, nem vagyunk egyutt, nem is tudom milyen kapcsolat ez, en szeretnek tobbet, de o menekul. Sokszor azert vannak a vitak, mert nem bizok benne es nem vallal fel sehol. Csak a legjobb baratai es a csaladja tudja hogy talalkozgatunk, de ok se tudnak tobbrol. Kijottem kulfoldre es allitasa szerint csak miattam jott utanam, de en nem ertek semmit. Pl facebookon sem jelol vissza es amikor felhozom akkor azt mondja hogy miert foglalkozok ezzel, nem is erdekel csak mas viselkedeseben is feltunik hogy titkol. Egyebkent nem erdekelne. Illetve irtam egy kepehez kommentet es letorolte, es valami gagyi kifogast mondott aztan mondta hogy elijjesztem tole a lany lajkolokat. Ti mit gondoltok errol? Mit kellene tennem. Kettos erzeseim vannak, nagyon szeretem ezt a hulyet sajnos, ugy erzem senki sincs aki igy megtudna erteni es ismerne minden oldalam, de neha az oruletbe kerget. Mar szamtalanszor probaltam eros lenni, hogy elhagyom, de ugy erzem azzal vegzetes hibat kovetnek el.Kerlek irjatok :( ( egy elkeseredett lany)

2016. dec. 28. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmerul a kerdes, hogy csunya vagy-e, vagy nagyon kover? Mert a srac tenyleg ugy viselkedik, mint aki jol megvan veled, csak cikinek tartana veled nyilvanos helyen is mutatkozni. Az olyanra, hogy letorli a kepet, meg a noi likeolokra hivatkozik, mondd meg neki, hogy ez neked baromira nem tetszik, es hagyja abba az ilyeneket. Ha tovabbra is igy cselekszik, vagy bunkon viselkedik, akkor azzal segit a dontesben.
2016. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt a végzetes hiba ott van, hogy ezek után még vele vagy, és reménykedsz a csodában.

Tök egyértelmű, hogy azért nem tud rólad senki, mert csajozik melletted, és addig vagy jó neki, így nem talál helyetted megint jobbat.

Legyen benned annyi büszkeség, hogy kivágod, mint a macskát, és nem alázod magad egy olyan pasi mellett, aki nem megy veled végig az utcán kézen fogva!

2016. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat ha nem vallal fel, ha mindenhonnan torli az uzeneteidet akkor szerintem mas no is van a dologban. Te vagy egy biztos pont az eleteben, aztan kozben elszorakozgat. Kihasznal, erzelmileg is! Szakits meg vele minden kapcsolatot, mert nagyon szenvedni fogsz kulonben. Fajni fog persze, de az ember mindent tulel. Csak pozitivan es kitartas!

24/L

2016. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!