Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem normális? Vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan egy éve együtt vagyunk.

Minden tök jó volt, de már nagyon kezd zavarni pár dolog, amit nem tudok hova tenni.És én nem tudom eldönteni,hogy én csinálom rosszul vagy csupán ő túl ragaszkodó?


Régebb lehet,hogy többet írtam neki,hogy szeretem,meg hiányzik,mert be voltam zsongva még az elején.


Mióta váltott munkát ritkábban tudunk találkozni, de telefonon beszélünk esténként 10-15 percet,hétvégét meg együtt töltjük.

Mondta,hogy jól esne neki ha írogatnék miközben úton van, hogy tudja jól vagyok-e meg ne érezze magát egyedül.


Így is volt, kb minden fél órában,vagy legalább óránként hagytam neki üzit,hogy éppen mit csinálok, sütök,hova megyek meg ilyenek.Legtöbbször úgy becézem,hogy szívem, de néha életem meg a többi,nem részletezem.

Mostanában eléggé el vagyok foglalva a suli miatt,sokat is stresszelek,nehéz ez az időszak.

És erre még rátesz egy lapáttal az,hogy a barátomnak olyan 'megérzései'vannak folyton, hogy én haragszom rá vagy nem is szeretem,mert hogy reggeltől délig 'csak szivemnek becéztem és nem is mondom neki,hogy ő az életem vagy szerelmem' meg 'olyan mintha ridegen írnék' és mondjam meg mi a bajom miért haragszom stb.

Mindig elmagyarázom neki,hogy nincs semmi, csak épp nem volt időm írni, vagy ideges vagyok az itthoni dolgok miatt...de minden másodnap előjön ez.

Pedig reggeli és estéli üzeneteknél,és még délben is írom,hogy szeretem.Nem elég?

A legjobb az volt,mikor egy nap délelőtt együtt voltunk,kettesben, háromszor egymás után szeretkeztünk,másztam rá.Délután el kellett mennie, én is a nagybátyámhoz, erre rá egy órára megint kezdte,hogy olyan mintha nem szeretném, megint csak úgy félvállról írok neki.Holott 2 órával azelőtt óriásit szexeltünk..:o


Nem értem,minden egyes mondatomban oda kéne írnom,hogy szeretem,hiányzik és mindig máshogy becézgetni?

Nálatok ez hogy megy?

19L


2015. máj. 13. 21:01
 1/1 anonim válasza:
Elég gáz a pasi!Nem igazán bízik magában,már csak azért is,mert folyamatosan attól fél h elveszít,kvázi nem elég jó neked.Vagyis önbizalom gondok vannak nála szerintem....túl jó csaj lehetsz.... 33F
2015. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!