Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagyon fiús vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon fiús vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintetek tenyleg tul fiús lány vagyok? Jelenleg 19 eves vagyok, sok hobbim van szeretek olvasni neha irok, mangát animét nezek olvasok emellett inádok barkácsolni. Van a picénkben egy kicsi műhelyem is. Mivel meg a szüleimmel lakok. Ninvs sok barátom. Nem festem sem az arcomat sem a körmömet sem a hajamat. Nem hordok magassarkút mert fáj bene a bokám. A természetesebb dolgokat jobban szeretem. A legtöbb időmet megis videojátékozásba ölöm. Szeretem piszkálni is. A klasszikus zenét es a rockot szeretem mást nem igen. Most fogok érettségizni es orvos szeretnek lenni. Nincs barátom meg nem is volt. Viszont tetszett egy srác együtt járunk angolra. Nagyon megtetszett es sokat beszélgettünk nagyon kedves volt es azt hittem nem egyoldalú a dolgot. Erre ma hozzámvágta h tul fiús lány vagyok. Es mi soha nem illnénk össze. Többnyire egy fekete farmert hordok valamilyen most bakancsal. Es jobb szeretem a kényelmes mintsem a divatos ruhákat de nem melegitore gondolok

2016. dec. 30. 23:05
1 2
 11/13 anonim válasza:

En például azert nem hordok sose szoknyát mert vékony a lábam és a szoknyatol még vékonyabb. Meg alá kap a levegő

De amugy hordj amit akarsz, csak ne kelljen sokaig gondolkozni h fiú vagy lany vagy e

De amugy egy kicsit fiusan kell gondolkodni hogy rá jőjj milyen nő kell a férfinak

2016. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kicsit fiúsnak tűnsz, de nekem szimpatikus dolgokat soroltál fel. Szerintem nem baj, vannak akiknek ez jön be.
2016. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a nyomika egyszerűen felfogta, hogy kevés ő hozzád - aztán így gondolta a visszavonulást.

A videojátékon kívül minden más tetszik nekem is,és semmi hormonzavaros helyzetre nem gondolnék.

2016. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!