Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a barátnőtöket, ha kiderülne róla hogy korábban rendszeresen két férfival is csinálta egyszerre?

Figyelt kérdés

Pár napja derült ki, hogy a barátnőm (26) akivel együtt vagyok 8 hónapja, előttem rendszeresen 2 férfival szexelt.

A részletek nem derültek ki, de nem kell nagy fantázia hozzá hogy mi is történhetett a 4 fal között.

Most eljutottam arra a szintre, hogy abszolút nem kívánom már a párom, sehogy...sem emberileg, sem szexuálisan.

Lehet túl konzervatív vagyok, de mindig eszemben van hogy egyszerre két férfi "benne volt" a barátnőmben, és ettől már a hányinger kerülget.

Én nem ilyennek ismertem meg, és nem egy ilyen nőbe szerettem le.

Nem tudom, hogy fog e változni bennem ez az érzés, vagy hogy a jövőben képes leszek e ezzel együtt élni.

Ha valaki járt hasonló cipőben, örülnék ha megosztaná velem hogyan alakult a kapcsolata.


2017. jan. 2. 16:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30%

Ez nyilván bűn sok férfi szemében, azt persze el kell fogadnia a nőknek, hogy a pasi korábban prostizni járt. Undorító ez a világ. Sőt, itt egyesek még biztatják is a többit, hogy menjen örömlányhoz.


Én nem csinálnék ilyet, nem azért vagyok kiakadva. Csak azon, akiknek elferdült "értékrendjük" van, és amit szabad egy férfinek, az bűn egy nőtől. Mi fogadjuk el,vha netán két prostival volt egyszerre, de elfogadhatatlan, ha egy nő hasonló módon élvezte korábban a szexet. Undorító. Ez nem rád vonatkozik kérdező, a te múltadat nem tudom. De a válaszolók között valószínűleg van olyan aki prostizni jár. Az bezzeg elfogadható sőt ajánlott.

2017. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
#21: ne a kérdezőn vezesd le a frusztrációdat. Nekem pl. ami nem elfogadható az egyik nemtől, az nem elfogadható a másiktól sem. Akkor sem, ha ez nem illik a te világképedbe.
2017. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

21: akkor most mondok egy meglepőt. Én jártam prostikhoz egy ideig ÉS nincs bajom ha egy nő két férfivel csinálta egyszerre.


De mivel kapásból nem tudom elképzelni, hogy én egy másik férfivel közösen működnék, ezért megkérdezném tőle, hogy tud-e enélkül boldogan, teljes életet élni. De az is lehet, hogy némi gondolkodás után megbarátkoznék a gondolattal. Ha a barátnőm így érzi jól magát és egyébként nagyon jó a kapcsolatunk, akkor ezek erős ösztönzők.

2017. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%
El, mert számomra nem fér bele ilyen szintű emberi tudatlanság, ami elveszik az érzékkielégítés világában. Nem tudnék vonzódni hozzá utána, sajnos ez van.
2017. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%

21

Nyilván bárkit ismersz a válaszolok között, de jól megmondtad, jár a keksz.

2017. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez hogy derült ki?
2017. jan. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!