Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire hülyének néz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire hülyének néz? Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés

Egyik este mutatni akart valakit facebookon, és kidobta az egyik nőt a keresés, akit anno 1x szexelt. Ugye gépről kidob néhány utoljára keresett embert a felső sávban ha az ember belekattint. Ekkor tök balféknek nézett, hogy ááá hát dehogyiiis, nem tudja hogy került oda. Jó, mondom ne nézz legalább madárnak, nem tollas a hátam hogy mindent elhiggyek. Jó, persze tök sza**l esett, de hát nézegesse csak, biztos tudott valamit, amit én nem, ha 10+ év távlatából is ennyire érdekes (Ugyanis mint megnéztem, havonta többször megnézi, de ez még ezután jön). Erre következő nap este egy másik exét dobta ki, akibe menthetetlenül szerelmes volt, ismét előadta, hogy naa de hát rá tényleg nem keresett, nem tudja mi ez. Nagyon felment bennem a pumpa, ezért amikor lefeküdt, megnéztem a keresési előzményeit, és természetesen ott világít mind a két nő neve, havi többszöri rákereséssel, sőt, az exét van, hogy 2 nap is megnézi egymás után. Ezek után a következők a kérdéseim:

1. Mi a frászért néz ennyire hülyének?

1/b Miért tagadja le a nyilvánvalót?

2. Ha ennyire csorgatni akarja a nyálát rájuk, miért van velem? Nyilván nagyon szerethet, ha ennyire imádja nézegetni az "exeit". Mielőtt valaki azzal jönne, hogy nincs összefüggésben azzal, hogy szeret-e, ne tegye, mert nyilván valami oka van őket stírölni állandóan, és nem hiszem, hogy az, hogy irányomban elvakítja a szerelem..


2017. jan. 2. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

"ezért amikor lefeküdt, megnéztem a keresési előzményeit"


No, hát megérdemlitek ti egymást :)

2017. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Gratulálok neki a választásáért. :)
2017. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

nem hiszem, hogy az, hogy irányomban elvakítja a szerelem..


Jól hiszed.

2017. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de ha nyilvánvalóan átb*sz a palánkon, miért én vagyok a hülye? Bár igaz, tök felesleges volt megnéznem, mert 100%-ig biztos voltam benne. :D
2017. jan. 2. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha "nyilvánvalóan átb*sz a palánkon", akkor mi a kérdés célja? Önigazolást keresel?
2017. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha végigolvasnád, látnád, hogy eléggé bukta a szitu számára... Szerepel 4 kérdés is, amire kíváncsi volnék, hogy külső szemlélők mit gondolnak róla.
2017. jan. 2. 21:26
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem ne tulajdoníts ekkora jelentőséget ennek, ha régóta együtt vagytok már és egyébként ettől eltekintve jónak érzed a kapcsolatot és nincsenek fura dolgok akkor nem nagy cucc. Kíváncsiságból néha én is rákattintok az exekre, de egyik sem érdekel már...csak úgy snasszból megnézem.
2017. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet csak puszta kíváncsiság is, hogy vajon történt-e vele valami, pl. van e pasija, gyereke, stb. Amíg ez csak puszta nézelődés, szerintem ne húzd fel magad. És főleg ne teregesd ki, hogy megnézted. A másik eshetőség, hogy unja kicsit az életét, és valami izgalomra vágyik. Vagy szeret álmodozni.
2017. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Láttam már hasonló férfit ismerősi körben, ő nem facebook-on keresgetett anno 15 éve, hanem szimplán sms vagy csak meglátogatta a hölgyeket. Az élettársát (nem akart házasságban elköteleződni-nem csoda) rendszeresen palira vette- pedig mindenki tudta mi megy, de a párjának kategórikusan nemet hazudott.

A facebook azért hálásabb, mert nem közvetlen személyes kontakt, csak "távstíröl". De egyszerűen nem azért mondom-de szerintem ez egy ilyen embertípus, nem biztos, hogy beéri egyszerre egy nővel.

Vagy b, verzió- nagyon örül neki, hogy neki jó párkapcsolata van veled és csak csámcsog az exeken, hogy nekik meg szarul megy a soruk.


Mind a kettő lehetséges.

Az, hogy az előzményeket megnézted szerintem ebben az esetben nem akkora bűn! Ha valaki láthatóan átver és tagad én is utána nézek ( saját gyerekem is hazudott egyszer- nem örültem neki, de le kellett buktatni, szarnak éreztem magam, hogy hogy jutottunk ide) de egy kapcsolat nem épülhet hazugságokra!

2017. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Persze hozzá kell tennem kivétel nélkül az exeivel tartotta a kapcsolatot. Volt amelyiket úgy hívott, hogy "kishúgom" és családos volt már a nő, a pasas meg ment őket látogatni. Hàt a nő férje totál ideg volt állandóan.
2017. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!