Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nagyon féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyon féltékeny a táncpartneremre, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Még nyáron megbeszéltük, hogy együtt beiratkozunk Salsa tanfolyamra, aztán neki a munka közbejött, azt monda nincs ideje, mert ez nagyon fontos megbízás, stb. Én megértettem, és végül a barátnőmmel mentünk el. Na és a helyzet az, hogy a párom borzasztóan féltékeny a táncpartneremre. Mutattam neki képeket meg videókat az óráról és mondta gúnyosan, hogy na "ez" a partnerem? Meg folyton úgy hívja, hogy a "barátom". Milyen volt ma az óra a "barátoddal"? Jól szórakoztál a "barátoddal"? Meg ilyenek. Pedig nincs köztünk semmi azzal a férfival, egyszerűen csak az elején nekem se volt párom, neki se és elkezdtünk beszélgetni és így kerülünk össze. Nem tudom hogy állíthatnám le a páromat, hogy ne gondolja azt, hogy van valami köztünk. Talán abba kéne hagyni az Salsát? Ti mit tennétek? Vagy hagyjam rá? Végül is ő döntött úgy, hogy nem jön, én is jobban örültem volna, ha vele táncolhatok...

25L



2017. jan. 2. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nem ismerlek így nem tudom milyen beállítottságú nő vagy, értem ezalatt hogy mennyire vagy megbízható stb.

egy viszont biztos, a barátod azért féltékenykedik mert volt már rá példa az idők folyamán, hogy az ilyen szituációkból kialakulhat "több" is mint szimpla táncpartnerség.

mégis csak megérintitek egymást, egymás intim szférájában vagytok.

gondolom itt ez lehet a baj.

azt meg te tudod, hogy ez milyen hatással van a kapcsolatotokra.

2017. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
"Pedig nincs köztünk semmi azzal a férfival".. de majd lesz, mert ezzel a viselkedésével pont azt éri el,hogy ellök magától, adott esetben egy jó barát karjaiba..szóval neked kell döntened, de hogy ő nem fog megbékélni a táncpartnereddel, abban biztos vagyok.. neked mi a fontosabb? Boldog vagy a mostani pároddal? Mennyire vagyok mély kapcsolatban? Úgy értem,még csak együtt jártok, vagy esetleg házasok vagytok? Mert pl ha csak a fiúd, szerintem nincs joga féltékenykedni,ha pedig a férjed.. nos, bárhogy is legyen, ha fontos neked a mostani párod és egy nyugodt, békés kapcsolatban szeretnél élni, akkor engedned kell.. van más Salsa tanfolyam is (mondjuk mindegy hova mész, partnered akkor is lesz), vagy csinálhatsz mást, amihez nem kell partner, vagy lehet női partnert is váoasztani.. amúgy is, a tánc tanfolyamok általában a szinglik párkeresőjeként híresültek el sokakban, szóval lehet hogy ezt hanyagolnod kellene.. de te tudod, te érted hogy mennyire vagy hűséges, erős jellem :)
2017. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki.....
2017. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd hogy a párod be féltékenykedjen, vagy legalábbis kevésbé, akkor váltogasd a partnereken. Nem véletlenül oktatnak az iskolák 90%-ában ruedát. Mármint a párcserék miatt, nem a féltékenykedő barátok az oka :)
2017. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom miért csodálkozol, hogy zavarja, hogy egy idegen férfival ilyen közel kerültök egymással. Legalább valami közös ismerőst vagy barátot kértél volna meg.
2017. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha most abbahagyod a táncot, egyrészt sajnálni fogod, másrészt őt hibáztatni, amiért abba kellett hagynod, ő pedig marad féltékeny, és esetleg magát hibáztatja, hogy miatta kell abbahagynod valamit, amit szeretsz. Tehát senkinek nem jó.

Beszéljétek meg! Szerintem üljetek le és tisztázd vele, hogy ez most így nem jó. Megállapodtatok valamiben, amit ő rúgott fel, ezek után elkezd cinikus-félreérthető megjegyzéseket tenni, mintha nem bízna benned. Mit várt, egy társastánc tanfolyamon mi fog történni, mégis kivel fogsz táncolni?!

Ha nem fogadja el a helyzetet, akkor mondja meg, hogy mi a baja, mi legyen másképp, ami mindkettőtöknek jó.

2017. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!