Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség szerettem a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rsdante kérdése:

Segítség szerettem a barátnőmet de ő megcsalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. A barátnőmet összeakarták hozni egy másik fiúval és engem beakartam sározni, miszerint egy hazug és bizalmatlan és megcsalom a barátnőimet. DE ez természetesen nem igaz. Mivel a barátnőm fiatal 17 éves és kicsit naiv elhitte a barátnőjének aki ezt az egészet kitervezte. Igaz a sráccal nem feküdt le és ezt biztos forrásból tudom, de rosszul esik nekem. Ahogy elképzelem, hogy együtt feküdtek az ágyon és ugyan úgy karolta őt ahogy én szoktam. Plusz étteremben is voltak négyesben a barátnője és annak a pasijával plusz még azzal a hülye gyerekkel és a barátnőm. Ha ez nem lenne elég még képeket is küldött a barátnője amitől azt hittem kórházba kerülök. Mikor szembesítettem a barátnőmet amit tett. Megbánta! Én meg megbocsájtottam neki, de túl tenni magam a mai napig nem tudtam a dolgon. A fiúval nem beszélt azóta letiltotta minden közösségoldalról és a barátnőjét is. DE nekem nehéz túltennem magam. Mondhatjuk, hogy kicsit jobban bízhatott volna bennem a barátnőm ezt én is elismerem, de fiatal és naiv, nem volt komoly kapcsolata. Nagyon szeretem mint ahogy a szavaimban is látni lehet. DE viszont nem tudom túl tenni magam, nagyon nehezen megy. Ha időt adok a kapcsolatomnak akkor félek, hogy egy másik fiúval jön össze amit nem szeretnék. Mivel beakarom bizonyítani, hogy ő az enyém és nem tudnak szétszakítani tőle. DE érzem hogy előbb utóbb én fogom elszakítani magamtól, hogy mindig felhozom a dolgot. Nem tudom túltenni magamat a dolgon. Fogalmam nincs, hogy legyen tovább. Biztos, hogy azt fogjátok írni, hogy adjak az egésznek időt legyen szünet vagy hagyjam el. Mert ő a hibás. Ő rontotta el. De szükségem van egy segítségre nehezen bírom már. Folyton a rémálmok az őrületbe kergetnek. Nem akarok szakítani vele. De túl akarom tenni magam azon a dolgon amit tett.

2017. jan. 4. 01:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én elmondom a véleményemet. Szerintem téged palira vett a csaj. Én úgy gondolom, hogy kamuzik, szexelt a gyerekkel... Egyébként menekülj, ha ilyen barátnői vannak, pokollá teszik az életed. Sajnos tapasztalatból mondom, velem egyszer eljátszadoztak így lányok. Azt javaslom, hagyd a francba! Volt valami bizonyíték, hogy nem kúrtak?
2017. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!