Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook függő, hogy lessek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook függő, hogy lessek bele?

Figyelt kérdés

Minden idilli az 1 éves kapcsolatomban, kivéve, hogy facebook függő a párom.

Anno itt szedte fel a különböző macákat, de csak flörtszintig. Mióta vagyok neki, elmondása szerint nem teszi.

Mindenhova magával viszi a telefont, wc-re, kiránduláskor, mindig. Ha látom elfordítja, hogy ne lássam. SOkszor anno rezgőre volt állítva a telefonja, hogy ha bárki ír neki, rezegjen. Rengetegszer vesztünk össze emiatt, mert amúgy tökéletes a kapcsolatunk.

Sokszor kimegyek pisilni, és egyből felnéz, de amint beépek a szobába kinyomja a gépen. A telefonját még csak véletlen sem adja nekem oda. Múltkor azzala kartam világítani, és inkább nem engedte.

Egyszer bevallom már beléptem, tudom, bizalmatlanság jele, de muszáj volt, és szemgubbasztva láttam, hogy az exével beszélget, aki kis flancos bugyogókat küldött a páromnak. Amikor bevallottam és rákérdeztem, még ő volt felháborodva, hogy turkálok a telefonjában(ez jogos), és, hogy semmi nem volt a bugyikban, mert hogy azok állatfigurásak voltak.

Szó mi szó, nekem ez az egész bűzlik. Nyilván ha nem vagyok bizalommal teli, miért vagyok vele együtt? Ezt előre megválaszolva azért, mert hullaszerelmes vagyok, és amúgy minden klappol: közös programok, érdeklődés, értékrend, humor, minden.

Mostanában viszont egyre jobban hanyagol a facebook miatt, iskolában is fent van, sőt, ha nincs mobilnete képes a szüleit a kollégiumból riaztani, hogy szerezzenek neki és oldják meg...holott nem velem beszélget.


2017. jan. 4. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod te milyen könnyű egyes embereknek eljátszani a nagy szerelmest? Milyen egyszerű a másik kedvében járni és elhitetni vele hogy ugyanazt érezzük iránta, mint amit ő irántunk? Hidd el könnyű, és pont akkor könnyű, amikor a másik iránt csak szexuális vágyat érez a másik. Nincs a lelki bizsergés, a feszengés, csak a "jól meg akarom ba..ni " érzés, és tudja adni a lazát, a hős szerelmest.


Én most nem azt mondom, hogy nem szeret a pasid (de, azt mondom), vagy hogy netán több vasat tart a tűzben, mégha csak az havi 1-2 óra is és nem észrevehető, (én erre tippelek). De fiatal korban 25-28 alatt még kevesen vannak úgy vele, hogy ha van egy lehetőség, azt ne használná ki. (általánosítás kapitány)

2017. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszodat.

Úgy voltam eddig vele, hogy nyilván fog látni más gyönyörű hölgyeményt, hiszen nagyon sok mászkál a Földön, ha megnézi az sem zavar, de ez már igen.

Lehet igazad van, és elfogult vagyok sajnos a lila ködömtől. Azért nem tartottam eddig valószínűleg, hogy találkozni tudna másokkal, mert minden szabadidejét velem tölti, a többi idejében meg koleszos, és kötött rendszer van. Tudniillik katonai iskolába jár.

2017. jan. 4. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az idilli nalad szinonima a "nagy kalap szar"-ra, akkor remekul hasznalod a parkapcsolatod jellemzesenek kontextusaban... szerintem te is tudod, hogy nem veletlen rejtegeti azt a telefont.
2017. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha te meg akartad beszélni, és nem lehetett, akkor nem nagy jövője van a dolognak. Na meg úgy se, hogy az excsajt nem küldte el, de szerintem fölösleges volt odáig eljutni, hogy elolvasd.


21/L

2017. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!