Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok, hogy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Elfogadnátok, hogy külföldi párotok megelégszik a busás munkanélkülijével és nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Összjöttem egy svájci sráccal én is kinnt élek. Nagyon jó fej, szeret, mindenben segít, hála az égnek ideje is van rá, nagyon kedves, jóindulatú...viszont megelégszik a munkanélküli segélyével és nem akar munkát vállalni, mára ez már világossá vált számomra.


Egy svájci segélyből szuperül meg lehet élni és mivel állampolgár, annak a lejárta után is jogosul más segélyekre - szóval nincs mitől félnie...


Engem azonban ez zavar, hadd ne magyarázzam miért, szerintem értitek...


Már fél éve együtt vagyunk, elejében nem foglalkoztam ezzel a problémával, mondván lehet együtt se maradunk - de mégis úgy alakul, hogy szuperül kijövünk és még mindig együtt...


Lévén 30 fölött vagyok és nem egy huszonéves fiatal lány - engem zavar a helyzet és meg is mondtam neki.


"Nekem egy férfi aki nem akar dolgozni nem férfi" ezt mondtam neki és nagyon rosszul esett neki most gondolkodóba esett mit csináljon...


Az is lehet még ő vet véget a kapcsolatunknak - vagy elmegy dolgozni.


Titeket is zavarna ez a helyzet, mondjátok, ugye nem vagyok túl merev?



2017. jan. 4. 23:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennel nem terveznék komolyan. Nem biztos, hogy mindig ilyen jó élete lesz, mi lesz akkor? Gazdag család gyerekei is dolgoznak vagy tanulnak, felelősséget vállalnak pedig elvileg nem lenne létszükséglet nekik.

Ne keverjük már össze azokkal, akikek saját cége van, de nem kell megszakadniuk vagy azokkal akiknek passzív jövedelme van.

Nem kell, hogy megszakadjon a munkában, de ne élősködésből éljen, mint egy gyerek, csak az állam pénzeli.

Simán változtathatnak a törvényen, akkor majd költözhet hozzád és majd te eltartod vagy inkább hiteleket vesz fel, hogy a megszokott életformát fenntartsa.


Sajnos én úgy láttam, aki ilyen hozzáállású ember nem változik, mindig a könnyebb utat fogja választani.

Komolytalan.

2017. jan. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális elvárásaid vannak a fickó felé. Még azok az emberek is akik tele vannak pénzzel de nem csinálnak semmit egy idő után kiéghetnek a céltalan értelmetlen élettől. Ez a motiválatlanság ráadásul téged is visszahúz. 36F
2017. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Engem addig nem erdekelne, amig: nem nekem kell eltartanom (tehat lakasba, rezsiben, kajaban ugyanugy benne van), ugyanugy tervezhetnenk nagyobb kozos programokat ugyanolyan kiadasi szazalekkal (nyaralas, wellness kinek mi tetszik), nem tunyul be a lakasba (nem jatszik a gepen egesznap, hanem tortenik is vele valami, pl. elkezd valami uj hobbit, eljar edzeni, amit o szeret stb.). Onnantol kezdve hogy engem ez hatranyosan kezdene erinteni mind anyagilag mind a kapcsolat minosegeben, onnantol kezdve zavarna, de egyebekent felnott embert nem cseszegetnek, pont azert mert felnott ember, el tudja donteni, hogy mit szeretne.

Bar, en lehet hogy azert latom igy, mert pl. parom nekem elmondta, hogy o most azert dolgozik ennyit (30 eves jelenleg), hogy kb. 35-37 eves kora korul abbahagyhassa, es utana kiszalljon ebbol az egesz "munka vilagbol". Most akkor el kene hagynom makd 5 ev mulva, mert hogy aki nem dolgozik az nem ferfi? :D

2017. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Figyelj már :DDDD

Nemrég volt olyan kérdés, amit pont egy ilyen férfi írt ki, csak ő azt hiszem, azon vívódott, hogy bevallja-e a barátnőjének, honnan a sok pénz. XD


Szerintem keresd vissza, decemberben tették fel talán?!

2017. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy nem az a gond, hogy nem dolgozik, hanem ha az ember azt látja, hogy valaki semmiben nem motivált. Mert aki semmibe nem tesz erőfeszítsést, az gyenge jelleművé válik. Persze, a vállalkozása után lehet pihenne egy kicsit, ha megteheti, nyugodtan, de egy motivált ember sztem gyorsan belekezdene vmibe. Főleg így, hogy ha nem jön be, akkor is van pénze.
2017. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt akartam irni, ha svájci, akkor annyira nem zavarna, mert ugy is kva jol elélhet.

Persze, ha egész nap tengene, az ugy gáz lenne.

Én munkát keresek a permithez, de viszem a háztartást, fozok, nyelvet tanulok, irok, hogy a páromnak ne kelljen semmivel foglalkoznia a melon kivul.

2017. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Felvilágosult világban élünk, a férfi is lehet háztartásbeli, a nő is lehet fő kenyérkereső.


Az viszont gáz, ha semmi sem érdekli, ahogy előttem is mondták, se hobbi, se sport, se önkénteskedés.


Amúgy egy háztartásbeli nő ilyen esetben nem az állam pénzén élősködik?

2017. aug. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!