Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nyomulok a barátomra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyomulok a barátomra vagy ez még normális? Ti hogy viszonyulnátok?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt a párommal és mai napig nagyon szeretem és vágyom rá.

Nem tudom, hogy azért mert annyira szerelmes vagyok, vagy mert nem gyakran vagyunk együtt de mintha túlságosan is odalennék érte és nem akarom hogy zavaró legyen. Ezért gondoltam leirok pár példát és a válaszaitok alapján tisztábban fogok látni, mert őszintén én nem tudom jól felmérni a helyzetet.

Szóval én egy eléggé visszahúzódó lányka vagyok és kevés embernek tudok igazán megnyilni ezért nem vagyok társasági ember. Sok barátom nincs, viszont ha a barátom haverjaival akar lenni elmegyek vele(ő szeretné) szóval azért nem szeretném teljesen kisajátitani, és azt hogy csak velem legyen amikor szabadideje van. Bulizni is eljárunk meg imádok kirándulni, viccelődni, szóval remélem nem vagyok túl unalmas. Viszont ha nagyon kevés időnk van együtt lenni (általában egy héten 2 napot tudunk együtt tölteni, jó esetben 2,5-3- at a munkájából adódóan) de van olyan is amikor alig egy napot, ilyenkor azért csak vele akarok lenni és a legjobban kihasználni az együtt töltött időt. Ha kettesben sikerül lennünk mindig akarok vele szeretkezni, imádom kényeztetni és örömet okozni neki bármiben. Családközpontú vagyok, és az a legfőbb vágyam, hogy boldog kapcsolatban, családban éljünk majd, imádjuk egymást és együtt legyünk bármi történjen is. Lehet ezért is, meg amiatt hogy sok sikertelen kapcsolatot, megcsalást, árulást látok mindig nagyon félek,hogy mi ne essünk ebbe a hibába. Pl rosszul tud esni ha nálam szebb lányt néz, ilyenkor dolgozik bennem a zöld szemü szörny, de próbálom visszafogni magam. Vagy mindig a rosszat látom abba, ha szóba elegyedik egy szép nővel, akár haveri társaságban. Mindig az forog a fejemben hogy hiába van a másiknak társa, képesek rámászni az emberre, és nem egy ilyen példát láttam. Saját (volt)jó barátnőm kezdett ki házas emberrel. S ilyen gondolatok miatt félek,hogy mi van ha ez történik az én barátommal is, egyszercsak megun, túl rendes és uncsi leszek...pedig azt mondta hogy mindig egy rendes lányt akart.

Meg ha együtt vagyunk akkor mindig szeretek vele lenni, még akkor is ha pl szerelőhöz viszi a kocsit, vagy valamit kell segitsen a nagyszüleinek vele megyek és segitek, és épp ilyen jól esik ha utána az én dolgom végezzük együtt.

Mindig nagyon hiányzik és rosszul érzem magam ha épp itthonvagyunk mindketten és mégis külön kell lennünk. Pl mint most, neki most korán dolga volt a városában, én meg nemtudtam vele menni mert tanulnom is kell, s alig ment el, pár óra múlva meg jön vissza,de nagyon hiányzik már. Mintha hiányozna belőlem egy darab. Irtam is neki,hogy hiányzik meg minden, s ekkor jutott eszembe újra ez a kérdés, vajon nem vagyok túl 'nyomi'?

Meg fontos számomra hogy megértsen és pozitiv visszajelzést kapjak tőle, pl most a vizsgáim miatt teljesen rosszul vagyok mert nem tanultam eleget, első évben vagyok és félek, többször a sirás kerülget és ilyenkor csak az ő ölelése tud megnyutatni.

Titeket zavarna egy ilyen barátnő? Mit gondoltok?20L


2017. jan. 5. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ilyen vagyok :) Egyszerűen rá vagyunk gyógyulva a párunkra...

De tudod, ezzel csak az ellenkezőjét érjük el. Néha érzem a barátomon, hogy sok vagyok neki. Nem akarom, hogy elhidegüljön tőlem, ezért igyekszem kevesebbet lógni rajta, nem írok neki annyit napközben, nem igyekszem annyi programot felajánlani, hanem megvárom, hogy ő kérdezze meg, mikor találkozunk.

Igyekszem kicsit távolságtartóbb lenni, bár ez nagyon nehéz :(

2017. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is dettó ilyen vagyok, de nekem szerencsére a barátom is ilyen, eléggé rá vagyunk cuppanva egymásra, és igényeljük is ezt.

Ha együtt vagyunk, akkor csak wc-re meg fürdeni megyünk külön, minden mást együtt csinálunk, együtt főzünk, együtt megyünk boltba, együtt megyünk le a nagypapájához segíteni a ház körül, ha olvasunk akkor egymáson fetrengünk közben, együtt mossuk a kocsit, ha túlórázik hétvégén, akkor megyek vele, és igyekszem segíteni neki, hurcolom neki a szerszámokat, kisebb dolgokban aktívan segítek neki (kerékcsere, centírozás, fékek légtelenítése, stb), vagy épp szeretkezünk egyet az üres műhelyben :DDD

Szerencsére látom rajta, hogy boldog velem, ő is azt mondja, hogy nagyon szereti, hogy ilyen ragaszkodó vagyok, és ő is ilyen. Egyikünk se igazán érti, hogy lehet jó egy olyan kapcsolat, ahol vissza kell fogni magad, nem mutathatod ki teljes gőzzel, hogy mit érzel...

Kérdező, csak a te párod véleménye számít. Most lehet, hogy ideírja 20 pasi, hogy őket ez irritálná, te visszafogod magad, a barátodat meg épp ezzel szomorítod el, mert így szeret... Beszélj erről VELE őszintén, hogy zavarja-e, nem vagy-e sok neki. Ne mások véleményére adj :) Simán elképzelhető, hogy szereti, hogy ilyen vagy.

2017. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá, hogy pár óra után "nagyon hiányzik", az egy kicsit erős lenne. Nyilván igyekszel jól kihasználni az együtt töltött időt, akár kettesben, akár társasággal, ez jó dolog. Ha kell a pozitív visszajelzés, ami kimerül egy ölelésben vagy hasonlóban, mondd meg neki nyugodtan vagy csak bújj szorosan hozzá, érteni fogja.

Amin változtatni kellene, az a "zöld szemű szörny", még akkor is, ha ezt nem mondod ki hangosan. Ennyire 2.5 év után meg kell(ene) bíznod benne, hogy nem fog megcsalni egy random nővel.Plusz, nagyon sok fiúnak vannak lány barátai, csak mert velük beszélget, nem érdemes kiakadni.

Utolsó kérdésedre válaszolva: a leírtakból ítélve, féltékenységen kívül nem zavarna.

2017. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Jó látni, hogy még vannak rajtam kivül ilyenek:)

Egy érzékeny állapotomban volt,hogy rákérdeztem, hogy jó vagyok-e neki, nem vagyok túl sok, nyomulós? És azt felelte,hogy nem, mindig ilyen aranyos lányra vágyott és teljesen jó vagyok neki.

Viszont mikor ilyen kis rámászós vagyok néha úgy látom ő visszajogja magát. Ő nem mondja magától ha hiányzom neki vagy hogy visszavágyik hozzám csak ha én kezdem akkor visszamondja.

Régebb, az elején meg talán pont forditva volt. Akkor én nem voltam annyira oda érte, ő meg igen és folyton áradozott.

Hát igen, ez a zöld szemü szörny... tudom hogy kicsit túlzásba viszem, de pont azért mert már 2,5 év van mögöttünk még jobban félek ha elromlana, vagy ennyi idő után nagyobb valószinüséggel megunhat stb. Vagy pont forditva van? Minél hosszabb ideje vagy együtt annál nehezebben lehet vége?

2017. jan. 5. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, én is ragaszkodó típus, de azt már tudom, hogy nem szabad ennyire függni a másiktól.

Vannak barátaid, mármint akik csak és kizárólag a te barátaid és akikkel külön szervezel programot?

Ne függj tőle ennyire, mert hozzászokik a jóhoz. Ha összeköltöztök, ne hagyd, hogy a fejedre nőjön, te ne vállalj el minden házimunkát, csak azért, mert imádod, szereted.

Azt meg jegyezd meg, hogy nálad mindig lesznek szebbek és azoktól is lesznek szebb lányok, de ő valamiért mégis veled van.

Ja, és a megcsaláshoz két ember kell. Ha ő nem akarja, nem fog történni semmi.

2017. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben releváns választ egyedül a párod tud adni, mert az abszolút személyfüggő. Engem például kirázna a hideg egy pártól mint te, és rövid úton elválnának az útjaink, de én pl. pont ezért egy olyan társat kerestem magam mellé, akinek hasonló igényei vannak, mint nekem, tehát főleg egyedül intézi a dolgait, és ha feljön egy probléma, akkor nem sírunk meg ölelkezünk, hanem fogjuk és megoldjuk, aztán később beszámolunk róla. De ez pl. nem jelenti azt hogy ne mutatnánk ki teljes gőzzel azt, amit érzünk vagy ne imádnánk egymást.

Szóval, tőletek függ ha nektek jó, akkor az a tökéletes:).

2017. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez nálam lemaradt, hogy megcsalni attól nem fog, hogy valaki nyomul rá. Rám is nyomultak már többen is, és? Az ő egyéni szociális problémájuk :D Lekoptatom őket, ha meg erőszakoskodnak (előfordult már sajnos), akkor szólok a páromnak, és ő segít lekoptatni őket. Abban is biztos vagyok, hogy ha rástartolna valami csaj a páromra, akkor lepattintaná.

Az meg mi már, hogy megunhat? :D Egy emberi lény azért komplex dolog ám, egy élet is kevés ahhoz, hogy valakit teljesen, tökéletesen megismerj. Két és fél év ilyen téren kb semmi. Egy rossz kapcsolatot meg lehet unni. Az unalmas programokat meg lehet unni. De ha a kapcsolat jó, akkor magát az embert szerintem nem lehet megunni. Ez csak azok kifogása, akik nem bírnak a bizsergő nemi szervükkel, és másokat (is) meg akarnak dönteni a párjukon kívül. Ha jó a kapcsolatotok, megunni nem fog.

2017. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!