Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is ezt csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ezt csinálja? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A barátom napi szinten beszél minden féle lánnyal és úgy hogy ő kezdeményezi a beszélgetést azzal hogy "szia van kedved beszélgetni?" nekem ez rosszul esik és nem érti hogy miért mert azt mondja hogy csak barátok. Sokszor bújja a telefonját és ha megkérdezem hogy kiaz akkor azt mondja hogy az unokatestvére vagy hogy csak az egyik ismerőse.. De együtt vagyunk már jó ideje és eddig nem voltak ezek a lányok. Sokszor van ebből a helyzetből vita és megőrít azzal hogy ezt csinálja miközben nekem meg tiltaná hogy beszéljek fiúkkal. Én engedem neki hogy kutakodjon a telefonomban de ha én csak megfogom egyböl rámtámad hogy tegyem le. A bizalmat az ilyen dolgaival kezdi eljátszani. Szerintetek meg fog csalni ha eddig még nem tette meg?
2017. jan. 1. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%
Ennyire nem lehetsz buta... bocsi.
2017. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem normális,így biztosan nem,hogy ő meg rád telepszik,birtokolni akar.

semmi baj nincs egy kis netes beszélgetésből,de az,hogy ő tiltja neked...ehh.

2017. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

hát nekem úgy tűnik hogy neked tökéletes ez a kapcsolat :)

tudod mindenkivel csak azt lehet megcsinálni amit hagy.

addig amíg megteheti ezt veled, meg is fogja tenni.

amúgy kísértetiesen emlékeztet a sztorid az egyik excsajomra, ő ugyan ezt csinálta csak nőként.

aztán idővel ki is derültek a kis piti dolgai.

lapátra is került még azon a héten.

2017. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1 ebben mi a butaság?
2017. jan. 1. 23:14
 5/21 anonim válasza:
93%

Irto naiv vagy. Gondold mar vegig. Ez nem kapcsolat.

1-es voltam.

2017. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem az első vagyok, de egyetértek vele.

Egyértelmű, hogy ez a srác egy percig se gondolja veled komolyan. Én eddig sem tette. Nem voltak lányok vagy csak te nem vetted észre?

Mi az, hogy nem beszélhetsz más fiúkkal? Neked nem lehetnek fiúbarátaid?

Azért álljon már meg a menet.

Mi az, hogy engeded kutakodni a telefonodban? Ne haragudj...de te normális vagy?

Megaláz azzal, hogy más lányokkal beszélget, és egyértelműen HAZUDIK, hiszen ha nem tenné, akkor mondana nevet, és még egy kérdés: a szemedbe néz olyankor, amikor ilyenről beszéltek?

Általános pszichológiai ismeretek sem kellenek hozzá, hogy aki erre nem képes, az hazudik.

Mondjuk már a kérdésed alapján is teljesen kivehető.

Nem tarthat túl sokra, sajnos, ha nincs meg egyfajta bizalmi kötelék. Neki miért szabad, s neked miért nem?

Nem tetted még fel magadnak a kérdést?

Nem érezted úgy, hogy te többet adsz bele, mint amit ő valaha is fog?

Nem érezted, hogy nem hozzád való?

Nem érezted, hogy többet érdemelsz egy olyan embernél, aki hazudik, nagy eséllyel megcsal és még nem is bízik benned?

De neked ugye feltétel nélkül bizalmat kell szavazni, nemde?

Ó, valahogy gondoltam.

Mellesleg, ha nem lenne mit találnod a telefonjában, nem ugrana utána olyan hevesen, ahogy írod.


Ha eddig nem volt egyértelmű, akkor majd talán most, de: SZAKÍTS VELE!!!

Kedvesem, ennél te többet érdemelsz.

Jóval többet.

Ő kezdeményezi a beszélgetést...Jó ég, csak most esett le.

TE JÓ ÉG!

A fene, hát dobd már ki!

Látványosan nyomul más lányok után. Úgy, hogy ott vagy mellette. Szerinted neked ő kell?

Valahol a lelked mélyén tudod, hogy nem, különben nem írtad volna ki ide ezt a kérdést.

Szinte mindent megválaszoltál magadnak. Te is tudod nagyon jól.

Ne mélyedj bele ebbe a kapcsolat szimulációba, mert fájdalmat fog okozni. Nagyon.

Addig lépj le és add ki az útját, ameddig nem sebez meg még jobban.

2017. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


És* eddig sem tette.

Elnézést.

2017. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Tini rovat, oda való
2017. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Köszönjük, utolsó, hogy előresegítetted a kérdező problémájának megoldását.
2017. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 csak tiniknek lehetnek ilyen problémái szerinted? 😂
2017. jan. 1. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!