Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog hogy a párom szinte mindennap túrkál a telefonomba?

Figyelt kérdés

Hiába kódolni le a telefonom, akkor csak megharagszik és addig mondja mig meg nem adom a kodom.

Enegem mostmár nagyon kezd zavarni,mert én nem csinálom ezt..


2017. jan. 2. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. Én nem engedném, vagy felfogja hogy szükségem van magánszférára vagy helló. Dönthet.
2017. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavar mert nem normális dolog. Kuka a csávó mániás megrögzött féltékeny és irányításmániás. Ha meg nem teszed lapátra tűrd de akkor ne itt siránkozz.
2017. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Biztos helyesírásellenőrzőt akar rátenni. :D Viccet félretéve.. Az én telefonomban egyszer turkálna akárki, az atyaúristent is faképnél hagynám. Nem azért, mert titkolnivalóm volna, hanem mert az én telefonomat majd annak adom a kezébe, akinek én akarom.
2017. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog. Nekem nincs semmi titkolni valóm a barátom elött, még sem szeretném, hogy benne kupászkodjon, mert csak vannak privát dolgaim, barátnőimmel beszélgetések
2017. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és én biztos nem hagynám neki. Ha ennyire nem bízik bennem, akkor nincs sok értelme a kapcsolatnak.
2017. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális!

Én is tudom a barátom kódját és ő is az enyém, mégse turkálunk a másik mobiljában. Bizalom esetleg?

2017. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogy normális. Nincs bizalom. Nincs magánéleted. Rád akaszkodik.


25f

2017. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk se tilos megnézni a másik telefonját, csak nem szokásunk.

Beteg az az ember, de komolyan mondom. Lehet, hogy ez féltékenység (de az se OK), de szerintem meg a teljes tulajdonlás akarata van mögötte, és ez még romolhat ám!

2017. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez csak romolni fog!

Később már naponta lesz veszekedés, akármiért. Ha ránéztél valakire, vagy beszéltél valakivel, stb. Ismerőseid, barátaid nem lehetnek.

MOST hagyd ott!

2017. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Két éves téma: Én simán azzal a lendülettel elemelném, ha ott van őrizetlenül, és belenéznék, és az sem érdekel, hogy magánszféra, hisztizés, levéltitok, bla bla bla, stb még kézből is kikapnám és ha gyanúsat látok benne előbb dobom én, és biztos nem hagynám, hogy a csaj dobjon. Úgyhogy ez a ("nem engedném meg"), meg ez az ("én telefonom, és annak a kezébe adom, akinek akarom"), meg ("egyszer turkálna akárki is a telefonomban, és..."). Ejj! ej! ne ne nem kell itt megjátszani a királykisasszonyt, és talán még most is azt mondom, hogy talán először is nem kellene elöl hagyni azt a telefont, vagy villogni vele ennyi. Másodszor aki meg folyton elöl hagyja azt a nyamvadt telefont, akkor hát sajna így járt tök mindegy, hogy családtag, vagy nem. Harmadszor aki meg ennyire félti még esetleg a családtagtól is azt a telefont, akkor az inkább dugja fel magának a...

Kérdező:! Egyszer sem csináltad még ezt anno.? KAMU. Ami meg a lekódolást illeti nem nehéz a feloldása, igaz akkor az üzenetek, meg minden törlődik a telefon belső memóriájából.

2019. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!