Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik benne vannak egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik benne vannak egy rossz és/vagy megrekedt kapcsolban, azok miért nem lépnek tovább?

Figyelt kérdés

Nehéz másik csajt/pasit találni?


Lányoknak ketyeg az óra és ha 30 éves korig nincs gyerek, akkor lehuzhatja a rolót?


Pasik ugyszintén félnek, hogy egyre gyérebb nőknek fognak csak kelleni?


Pénzügyi dolgok?


2017. jan. 5. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A megszokas nagy ur.
2017. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ismerősi körben van egy párocska, 30 évesek, aztán 5 év után nem költöztek még össze mert nincs pénzük különmenni a szülői házból. Csaj meg állandoan sir, hogy nem lesz gyereke már.
2017. jan. 5. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell 30 alatt szülni, 40 felett is lehet, és a pasi sem fiatalabb, hanem előbb hal. Megalkuvó az ilyen nők. Ennyi.

A

2017. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35 évesen simán szül, azért nem kell szedni a túloldalra. Nem 53, 35.
2017. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy a gyerekek miatt. Nem azt kell néznem nekem mi a jó, hanem azt hogy nekik. Nem lehetek önző velük szemben.
2017. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na kva jó...


baj ha azt modnom, hogy nekem nem kell ilyenformán púp a hátamra?

2017. jan. 5. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is megrekedt kapcsolatban vagyok, hasonlóan ahhoz, amit leírtál - nincs pénz külön költözni, és ráadásul mivel a szülők folyamatos anyagi támogatásra szorulnak, így nem is nagyon lesz...

Mivel maga a kapcsolat nem "rossz" (nyilván a szituból adódó feszültségeket leszámítva), ezért nehéz lépni. Szeretjük egymást, és szeretnénk együtt tervezni, de nem lehet. Árulásnak érezném - saját magam irányában is -, ha azt mondanám, hogy azért szakítok, mert nem elég pénzes, mert ezt leszámítva amúgy marhára nem érdekelne a dolog. Meg hát tudom, hogy bánnám, hiszen szeretem, és jól megvagyunk, kiegészítjük egymást.

Őszintén? Patthelyzet. Nem így képzeltem el az életem, a fent leírt okok közül azonban egyik sem igaz rám. Persze, ketyeg az óra és szeretnék gyereket, de nem random embertől ("mindegy ki, csak vegyen már el"), hanem olyantól, akivel élni is tudnék, és ez a jelenlegi párom. Ugyanakkor azzal is tisztában vagyok, hogy így nincs jövőnk. Fogalmam sincs, mi lesz.

2017. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!