Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élik túl az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élik túl az emberek azt, hogy ha egy olyan akibe totál bele vannak zúgva elutasítja őket?

Figyelt kérdés
A lány aki nagyon régóta tetszik igen-t mondott a randizásra.És már egy ideje járunk. De belegondoltam,hogy mi lett volna ha nemet mond. Kezdjük ott hogy fogalmam sincs,hogyan éltem volna túl.:) Szerintem totál depis lettem volna, és magamba zuhanok. Hogyan éli túl az aki kosarat kap?
2010. máj. 4. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy darabig szomorú,nem érdeklik mások,majd visszanyeri kedvét,elfelejti,összejön mással és boldog lesz vele és leszarja a régit.

Képzeld:valakinek meghalnak rokonai ,mégse a gyász teszi ki a hátralévő életét!

2010. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú hát én egyszer voltam csak szerelmes de a csaj ezt nem tudta és én se tudtam hogy ő mit gondol rólam, de nagyon rosszul esett volna ha kijelenti hogy nem vagyok az esete és nem is leszek.
2010. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát hidd el, hogy könnyebb túlélni az elutasítást, mint azt amikor már pár hónapja vele vagy, megőrülsz érte és ő meg azt mondja hogy legyen vége, mert elmúltak az érzései...
2010. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fordul magába ilyenkor az ember.

Én pl: 1 évig szerelmes voltam egy lányba és mikor elég erős voltam és a kapcsolatunk is olyan volt hogy elmerjem neki mondani:


"Szeretlek, szeretlek, szeretlek,

egész nap kutatlak, kereslek,

egész nap sírok a testedért,

szomorú kedves a kedvesért,..." (Szabő Lőrinc)


De mikor elmondtam neki hogy szeretem akkor már volt pasija.És akkor én nem fordultam magamba hanem még fél évig kapálóztam, számtalan szór vissza utasított. De aztán mikor msn-en beszéltünk írt egy másik lány is, aki nagyon jól nézett ki, és tetszett belsőleg is, hogy csak én kellek neki(már ő is 1 éve figyelget),(ő írta ezt a verset nekem elöször ami fenn látható, és azt mondtam hogy nem, mert akibe szerelmes voltam az épp veszekedett a barátjával. De összesen 2 hónapig próbáltam udvarolni, és valahogy már nem érdekelt pedig az volt a mottom hogy soha nem adok fel semmit. még 2 hónap után össze jöttem azzal a lányal aki szerelmes volt belém, már egy éve járunk.


Szóval túl lehet élni simán a ki kosarazást

2010. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pár hete bevallottam egy nagyon jó barátomnak, aki ráadásul osztálytársam, hogy én többet érzek iránta... Elutasított. Azóta ugyanúgy látom nap mint nap. Bár megszakítottam a barátságot, ő folyton keres (volt majdnem két hét, amikor teljesen békénhagytuk egymást), és nekem kezd belőle elegem lenni.

Amúgy azt hittem, hogy sokkal rosszabb lesz. De inkább az elmúlt hónapok voltak szörnyűek, amikor kétségek közt őrlődtem (mert nem tudtam, hogy ő mit akar). Szóval azt mondom, hogy nagyon szerettem és szeretem is, de majd egyszer, valamikor lesz valaki, aki viszontszeret! :) 16/L

2010. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok, de ugyanaz játszódott le velem, mint a legutolsóval, és persze egy osztálytársnő volt a kiszemelt.


Azóta így nem is gondolok rá szinte.


Viszont azt hidd el, én is azt hittem még mikor komolyan tetszett, hogy összeomlik a világ, ha elutasít. Nem így lett. Ezt egy párszor szerintem mindenki végigéli (remélhetőleg még) a fiatalkora során, aztán felnőttként már nem így látja a világot, hogy minden összedől egy nem esetén.

2010. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sokkal jobb ha vki elutasít mintha egyszer szeretett és utánna okoz csalódást
2010. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!