Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Mondjuk nincs párkapcsolati probléma, de ez lett a legszimpibb kategória.

A barátnőm mostanában nagyon leharcolt, alig ismerek rá. Most vizsgaidőszaka van az egyetemen, meg dolgozik. Sokszor nem alszik. Az arca nagyon nyúzott lett, sápadt, foltos, beesett. A szeme folyamatosan sötét és táskás, még akkor is amikor úgy tűnik, aludt eleget. Eleve nagyon vékony lány, de most még fogyott is egy 5 kilót, és nagyon sovány lett a lába. Nem szőrteleníti a lábát. Legalább a haját nem hanyagolja el.

De ne értsétek félre, ez most nem arról szól hogy csúnya lett vagy ilyesmi, sőt, annyira jó adottságai vannak, hogy míg így lepusztulva is nagyon vonzó nő.

A kérdés arra irányul, hogy nagyon rossz és furcsa őt így látni. Mintha egy másik ember lenne. Az a nyúzott arc, és hogy folyamatosan fáradt, álmos. Nem tudom mit segíthetnék. szoktam mondani hogy aludjon, meg kedveskedek neki olyasmivel hogy megmasszírozom, vagy én mosom meg a haját. Ja, meg adok neki kaját.

Amúgy nem élünk együtt, de minden héten több éjszakát együtt alszunk. Van itt nő akinek volt ilyen időszaka, mi segített a legjobban? Vagy van itt olyan férfi, akinek volt ilyen passzban a barátnője?

(Nem tudom mennyire jött át, de többről van szó, mint hogy "mostanában fáradt". Nagyon-nagyon leharcolt lett, nagy a változás.)


2017. jan. 8. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez az első vizsgaidőszaka?


Nem vagyok amúgy biztos abban, hogy ez simán vizsgaidőszak, hanem lehet depressziós (bár nekem is volt ilyen vizsgaidőszakom, amikor boltba se tudtam lemenni, hanem ettem, amit találtam, mert semmire se volt időm).


Ha külön éltek és nyugi van válad esetleg ajánld fel, hogy tanuljon ott és figyelj oda, hogy tényleg egyen, legyen egy kis rutin a napjában. Egyébként ez azért is lenne jó, hogy kicsit bele tudnál látni, hogy tényleg csak a vizsga lehet a gond vagy depressziós lehet.

2017. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Belemenekült egy "miszter elfoglalt" szerepbe a munka és az egyetem által, azonban csak rosszabb lett mint hitte, hogy lesz, valami elől menekülhetett, vagy túl nagyok, irreálisak az elvárásai önmagával szemben. Igen, az egyetemre és a pénzre szükség van de nem akármi, az egészsége árán! Az egészség árán pedig végképp nem. Legyen napi 2-3 órája legalább mikor szórakozik és jól érzi magát, bármi i legyen az, akár te is amikor lehetőség van rá tölts vele 1-2 órát. Fontos, hogy aludja ki magát. igyon elég vizet és egyen egészségesebb ételeket, főleg ha sokat tanul ez nagyon fontos. Ha neki nem megy segíts neki struktúrálni a napját valahogy, ha akarja persze, ne erőltesd a segítséget. Ha tanul egyhuzamban akkor óránként legalább 10 perc szünetet tartson amikor mozog és levegőzik nem pedig a szociális média nyújtott "élményeket" kajtatja. Szabad időben lehet aktivitásokat keresni amelyek által együtt lehettek, beszélgessetek őszintén este. Ha depresszióba torkollik és nem tudsz segíteni IDŐBEN kérje szakember segítségét, ne erőltesd, azonban van olyan amikor fontos, hogy egy szakember megvizsgáljon, segítsen ha kell ilyen helyzetben.
2017. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha aggódsz érte, főzz neki vagy vigyél ebédet neki. Jó lenne kicsit kimozdulnia otthonról egy séta, bevásárlás ebéd erejéig. Egy órás kikapcsolódás után könnyebb tanulni.

Én egyszer nem bírtam enni egy bizonyos szigorlat előtt csak reggelit aztán egész nap 1 tábla csokit. Oka volt, amiért ennyire kikészültem. Ám amint levizsgáztam, minden helyreállt. Annak a vizsgának túl nagy tétje volt. Tudd meg miből vizsgázik a barátnőd, mekkora a tananyag. Ha megteheti, hagyja abba a munkát. Nem lehet, hogy súlyos anyagi gondjai vannak? Ami még segíthet, az a rendszeresség, legyen napirendje. X tétel után ebéd Y után séta, vásárlás, Z után zuhany, legkésőbb éjfélkor alvás, hogy reggel 6-kor felkelhessen. Vagy ahogy neki működik a ritmus, és igyon eleget, vizet, magnéziumot, limonádét, jó egy kis csoki is ilyenkor.

2017. jan. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!