Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ezért megsertodnetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezért megsertodnetek?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal sokáig lustálkodtunk az ágyban mikor elege lett és ilyet mondott :"mindig csak fekszunk az ágyban, Ja nem, az a másik lány." Én megsértődtem rosszul esett,már korábban is előtte Ezt a "poént". En 20/L o 25/F .
2017. jan. 9. 18:41
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Nem, de kivágnám, az biztos :D
2017. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

én ezt nem értem :O


de egyébként ritka gyerekes viselkedés ez

2017. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Mind a ketten " tini aggyal rendelkeztek " ! Grat! Zsákocska a foltocskáját!
2017. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

xD Nem, nem igazán, ez csak poén... x) Igaz, h nem húsz évesek vagyunk, és nem 2 éve együtt, de emlékeim szerint régen is előfordult ilyesmi "elszólás" mindkét féltől.

Ha neked valamiért bántó, akkor mondd meg neki, hogy "figyi, ez nekem nem vicces, légyszi ne poénkodj ezzel!" Kb. ennyi. ;)

2017. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk párom rendszeresen poénkodik azzal hogy ha megyek el kell dugnia a pék lányát meg majd a pék lánya megoldja helyettem. Nincs ebben semmi sértődni való. Sőt még pasikat is szoktam neki ajánlani kipróbálásra. Lehet gyerekes de ettől még nem sértő.
2017. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Buta vagy, ha egy számodra rosszul sikerült viccen behisztizel.. Mi is szoktunk ezen hülyülni, és senki nem rinyál..
2017. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!