Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok/nok, ti megsertodnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/nok, ti megsertodnetek ezen a megjegyzesen? Tovabb tudnatok lepni vagy nagyon rosszul esne?

Figyelt kérdés

Randizok valakivel, akirol eddig azt gondoltam hogy nagyon tetszem neki.

Ma volt a harmadik randink, es arrol beszelgettunk miert nehez part talalni manapsag. O mondta hogy a mai lanyok nagyon felszinesek , pemzehesek blabla. Mire en mondtam neki, hogy nem minden lany ilyen, csak nyilvan nem a legszebb noket kene csak eszre venni.

Erre azt mondta o " nemcsak a legszebb noket veszi eszre, pl most is velem randizik.es hogy az nyilvanvalo hogy nem vagyok valami elkepesztoen szep, de persze csinos vagyok."

Lehet hogy nem ugy ertette , de nekem ez akkor is nagyon rosszul esett es en ezt nagyon nagy taplosagnak tartom.

Nyilvan mindig lesznek szebb nok de azert en sem vagyok egy banyarem... Ti magatokra vennetek egy ilyen megjegyzest?


2015. nov. 24. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Eyértelmü nem minden lány olyan.

Akik ilyenek, rohadtul nem szépek. Nem érte összefüggéseket. Mind ketten buták és tdatlanok vagytok.

2015. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem biztosan rosszul esne, mert úgy érezném, hogy csak azért randizik velem és azért tölt velem időt, mert úgy gondolja, hogy egy szerinte szebb nő nem állna össze vele. Kb mint a nincs ló, jó a szamár is.
2015. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért azt mindenki tudhatja magáról, hol helyezkedik el az aktuális ideálokhoz mérten, objektíven, nyilván ezt te is tudod magadról. Az persze rosszul esik, hogy aki többet szeretne tőlünk, az nem a legjobbnak lát önmaga szemszögéből. Mindketten butaságot mondtatok, no meg a témaválasztás nem szerencsés egy randin.
2015. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

.... voila, most ki is derül, hogy az ilyen pasik nem a azért nem kellenek a kutyának sem, mert nem gazdagok.


Hagyd a pitsába ezt a betyárkörtét! Megérdemelsz egy olyat, akinek minimum tetszel. :)


37/N

2015. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is taplóság ilyet mondani, én is magamra venném. A mondat elment volna amíg nem téged emel ki, vagy annyit mondott volna, hogy nem csak cicababákkal randizgat.
2015. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Magamra hát és az lett volna az utolsó randink, nem randizok olyannal aki szerint nem nézek ki nagyon jól.
2015. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Persze hogy magamra venném, elvileg nekem mondta!

Én ott is hagytam volna és közöltem volna vele, hogy akkor keressen magának egy tökéletes, és gyönyörű nőt, aki minden elvárásának megfelel, nem kötelező velem lenni, mert éppen nincs más!

2015. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:

Elmondanám neki a véleményemet. Azt, hogy a szépség nem csak a külső jegyekből áll, hanem hozzá tartozik a kisugárzás, a lelki tulajdonságok egy része is. Ha szerinte az összhatás nem megfelelő neki, akkor nem egymást keressük.

Ez tényleg úgy jön ki, mintha csak unalomból találkozna veled. Ezen kívül a tükör mit mutat? Ő tökéletesen gyönyörű? :)

2015. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytam volna. Ez bunkó dolog. Én se várom el, hogy mindenki a legszebb nőnek tartson, de az jó lenne ha a leendő párom annak látna. Ez a pasi csak a ló helyett szamár is jó kategóriának tart. És úgy általában, randin nekem senki ne ecsetelje, hogy minden nő ilyen meg olyan...
2015. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is otthagynám a fenébe. Ilyet nem illik mondani, és aki nekem nagyon tetszik és hosszú távra tervezek vele, annak nem mondanék ilyet semmiféleképpen, ha az ő helyében vagyok.
2015. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!