Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hétig nem tudok sem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hétig nem tudok sem találkozni, sem beszélni a barátommal, ez alatt ő 3 buliba is megy. Mit tegyek a gyötrő idegességemmel?

Figyelt kérdés
Még csak most köszöntünk el, de én folyamatosan sírok és remegek, mert félek mit tesz ebben a két hétben :S 3 helyre is mennek bulizni a barátival és félek hogy becsajozik
2017. jan. 10. 14:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi! rákeresek ilyesmikre, legalább megy az idő is
2017. jan. 10. 15:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy kellemest a hasznossal, de ez inkább a hasznost a hasznossal kategória. :) Nem mindig könnyű szembenézni saját magunkkal és a lelkünk mélyére ásni, dolgozni azon, hogy kiűzzük a démonjainkat, de megtérül ezerszeresen. Kitartást kívánok hozzá.
2017. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2 hét nem a világ vége. Mi majdnem 2 hónapig nem fogunk tudni találkozni, mégse rettegek, hogy mi fog ez idő alatt történni. Pedig a mi kapcsolatunk tényleg nagyon a kezdeti státuszban van.

Tudom, hogy bejövök neki, oda van értem, elég csak azt nézni, hogy a testemért rajong. Soha nem volt ilyen barátnője és nem pont most fogja ezt elb*szni.

Meg ott a bizalom, annál nem kell erősebb indok.

Az, hogy megnéz egy jó nőt még nem megcsalás, azért van a szemünk, hogy nézzünk és ez fordítva is igaz.


A bizalmatlanság sok függ az önértékeléstől, hogy "nem vagyok elég jó csaj" stb... nem ismerem a barátod, de sokban függ, hogy ő, hogy viselkedik veled, megdicséri a külsőd stb avagy sem. Hidd el nem kell több, hogy az embernek legyen önbizalma, hogy a párja megdicséri.

2017. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ros Józsi válasza:
0%

Én nem hallgatnék rájuk, teljesen jogosak a félelmeid!


Megfigyelném, és meglátod, neked volt igazad! Vagy küldd rá egy olyan barát(nőd), akit nem ismer.

2017. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!