Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek ebben az esetben a párotokhoz? Vagy szimplán csak én túl nyomulok?

Figyelt kérdés

Saját helyzetemet sosem látom reálisan, ezért kérem a ti segitségeteket.

Párommal csak hétvégente tudunk együtt lenni, 1-2 teljes napot. Hétközben a munka miatt nincs otthon, és én is hétvégén esek haza az egyetemről.

Szóval mindig nagyon várjuk, hogy láthassuk már újra egymást és én minden lehetséges helyzetet megragadnék hogy együtt legyünk.

A héten még nem ment dolgozni mert szervizben az autója, igy otthon van én meg itt az albérletben 55 kmre.

Mivel nagyon hiányzik, rossz érzés hogy most otthon van, együtt lehetnénk én meg órára kell járnom.

Mikor beszéltünk s mondtam hogy hiányzik, párszor úgy ábrándozva megemlitettem neki, hogy milyen jó lenne ha holnap eljönne hozzám, itt aludhatnánk, együtt lehetnénk az órám után. Nagyon szeretném, de semmi visszajelzést nem kaptam, csak hogy jó lenne...


Jogosan gondolom azt, hogy ebben a helyzetben amiben vagyunk ezt a lehetőséget is megkellene ragadnunk és együtt lenni, vagy üljek le a seg-emre mert két hétig együtt voltunk és ne nyomuljak annyira?

20L


2017. jan. 10. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Vizsgaidőszak van. Az összes magyarországi egyetemen. Kamu kérdés.
2017. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyértelmű, hogy ha két ember férfi-nőként szereti egymást, akkor vágynak egymás társaságára. Szükségük van egymásra minden nap. Ha pedig csak olyan ritkán tudnak találkozni, mint ti, akkor ennek fokozottan így kellene lennie. A te érzésedet tartom természetesnek.
2017. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
55 km???? Viccelsz?? az lófasz... Simán elmehetne, hogy együtt legyetek legalább a suli után, nem csak most, akár hétközben is.
2017. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki egyenesen,hogy szeretnéd ha elmenne hozzád,mert hiányzik neked. Az én párom is mindig azt mondja,hogy mondjam amit szeretnék,mert nem mindig érzi a célozgatásokat. 21L
2017. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ahogy 3-as mondja. 55 km az semmi
2017. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Erdélyben élünk, még nincs vizsgaidőszak.

Mondtam neki, úgy is hogy nagyon jó lenne ha eljönne, felsoroltam miket csinálnánk stb, meg kérdeztem is elköszönésnél, hogy 'akkor jössz ugye?' s annyit mondott hogy jó lenne de nem lehet.


Azt kihagytam, hogy most spórol mert fizeti az autója részleteit.

2017. jan. 10. 22:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán buszra vagy vonatra pattannék. 55 km, az max 1 óra busszal, vonattal még kevesebb.
2017. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ezek szerint más is így èrezne és el is menne a párjához...Akkor jogosan esik rosszul :(

Ha felhozom neki hogy rosszul esik h nem jönne el hozzám akkor biztosan megmondja hogy hát 2hètig együtt voltunk, minek költsön egy fél napig. :(

2017. jan. 10. 22:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 115 km-re lakom a barátomtól, 80 km-re van az egyetemi város, onnan 35 km még lakik a barátom. Én már végeztem az egyetemmel, de náluk vagyok hétköznap, minden nap beutazunk 35 km-t (ez 1 óra, plusz fél óra oda és fél óra vissza a buszmegálló gyalog), ott megvárom, amíg este végez és együtt megyünk haza hozzá, hétvégén pedig mindig hazajövök, hét elején meg vissza
2017. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de én még a világ végére is elmennék fél napért, ha a szerelmemmel lehetnék. Mármint, ha lenne.
2017. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!