Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérezhetem, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérezhetem, ha már nem szeret a barátom?

Figyelt kérdés
Semmi konkrétumot nem tudok mondani, nem viselkedik máshogy, nem mond semmi olyat. De úgy érzem, már nem szeret.
2017. jan. 11. 10:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogy kérdezhetném ezt meg tőle?
2017. jan. 11. 10:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezt lehet érezni sajnos (vagy nem sajnos).


nekem mindig bejött eddig.

2017. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen mikor együtt vagytok ? Mennyi és milyen a szex ? Sűrűn szomorodik el? vagy bújja a netet / telefont ? Mond le programokat vagy még lelkes ?
2017. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te, Pista! Szeretel még?
2017. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azon Pista felhúzza magát és lesz egy balhé. :D nem éri meg! A mai " Pisták " hiper érzékenyek.
2017. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
..lehet hogy Te nem érezteted vele..
2017. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szergej55 ***** válasza:
Fáj a feje este pl.
2017. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érik már egy normális válasz az utóbbiakat olvasgatva...

Szerintem ez nem megérzés kérdése, hanem már látod az apró jelekből. Nem kedveskedik annyit, nem kezdeményez, nem élvezi annyira a közös együtt léteket, nem érint meg olyan sűrűn. Valamiből kell hogy fakadjon a "megérzés". Valóban a legapróbb jelekből észre veszi ezt a pár másik tagja (jelen esetben te) és tudom, hogy nagyon rossz érzés.

Egy egészséges kapcsolatban kell működnie annak, hogy leüljetek és higgadtan megbeszéljétek az érzéseiteket, éz pedig sértődés nélkül menjen. Végül is ezért vagytok egy pár. Csak tőle fogod megtudni mi a helyzet.

2017. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerü.

Ha feláll a farka=szeret, Ha nem áll fel a farka=nem szeret.

2017. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!